Autors:
Vērtējums:
Publicēts: 24.11.2021.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Augstskolas
Literatūras saraksts: 3 vienības
Atsauces: Ir
  • Konspekts 'Konstitucionālās tiesības', 1.
  • Konspekts 'Konstitucionālās tiesības', 2.
  • Konspekts 'Konstitucionālās tiesības', 3.
  • Konspekts 'Konstitucionālās tiesības', 4.
  • Konspekts 'Konstitucionālās tiesības', 5.
  • Konspekts 'Konstitucionālās tiesības', 6.
  • Konspekts 'Konstitucionālās tiesības', 7.
  • Konspekts 'Konstitucionālās tiesības', 8.
  • Konspekts 'Konstitucionālās tiesības', 9.
  • Konspekts 'Konstitucionālās tiesības', 10.
  • Konspekts 'Konstitucionālās tiesības', 11.
SatursAizvērt
Nr. Sadaļas nosaukums  Lpp.
  Ievads    3
1.  Valsts kā konstitucionāli tiesiskais institūts    4
2.  LR Ministru Kabinets    5
3.  Kāds minimālais Saeimas locekļu balsu skaits ir nepieciešams lielākas daļas Satversmes pantu izmaiņai?    8
  Nobeigums    9
  Izmantoto avotu saraksts    10
Darba fragmentsAizvērt

NOBEIGUMS
Šī eksāmena izveides procesā esmu ieguvusi papildzināšanas konstitucionālajās tiesībās, kā arī paplašinājusi savas apgūstamās izglītības mērogu. Konstitucionālās tiesības izskaidro prāvīgumu un patiesīgumu. Ja runa iet par konstitucionālajām tiesībām, uzreiz ir jāsaprot, ka lieta būs taisnīga, un attiecināta par cilvēka tiesībām, un to aizsargāšanu.
Ikvienam ir tiesības uz domas, apziņas un reliģiskās pārliecības brīvību. Cilvēku sabiedrībai ir nepieciešamas normas, kas viņus ierobežo, pretējā gadījumā sabiedrībā pastāvētu nedrošība, valdītu nesaimnieciskums, haoss un vardarbība, kas izriet no cilvēku attiecību publiskuma, konfliktu neizbēgamības sadzīvē, cilvēku interešu savtīguma.
Eksāmena darba izpildes laikā, gavenie darba avoti ir juridiskās vārdnīcas, dažāda zinātniskā literatūra, tās konspekti un interneta vietnes.

Autora komentārsAtvērt
Atlants