Pievienot darbus Atzīmētie0
Darbs ir veiksmīgi atzīmēts!

Atzīmētie darbi

Skatītie0

Skatītie darbi

Grozs0
Darbs ir sekmīgi pievienots grozam!

Grozs

Reģistrēties

interneta bibliotēka
Atlants.lv bibliotēka
2,49 € Ielikt grozā
Gribi lētāk?
Identifikators:136587
 
Autors:
Vērtējums:
Publicēts: 09.02.2009.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Augstskolas
Literatūras saraksts: 9 vienības
Atsauces: Ir
Darba fragmentsAizvērt

Zīmoliem mūsdienās ir ļoti liela nozīme. Tiem lielu uzmanību pievērš gan pašu preču un pakalpojumu radītāji, gan to patērētāju, bet, protams, ne visi. Ir uzņēmumi, kā arī pircēji, kam zīmols neizsaka neko, un lielāks noteicējs ir cena. Taču, lielākajai sabiedrības daļai tomēr ir kāds, vismaz viens iemīļots zīmols, kuru tā nemanīs pret citu zīmolu.
‘’Sen senos laikos zīmoli bija parastas sadzīves preces – ziepes, tēja, veļas pulveris, apavu krēms; apnicīgi ikdienas izstrādājumi, kurus izlieto, un nopērk citus vietā. Zīmols bija pastāvīguma, atbilstības simbols. Preču viltošanas, droši neprognozējamas iedarbības un mainīgu cenu laikmetā zīmols simbolizēja standarta kvalitāti, kvantitāti un cenu. Zīmola imidžs jeb tēls radīja priekšstatu par preci un balstīja to tirgū.
Mūsdienās viss ir apgriezies kājām gaisā – zīmoli valda pār pasauli. Šodien mēs lielākoties uztveram izstrādājuma funkcijonālās īpašības kā pašas par sevi saprotmamas, un, tēlam pieliekot zīmolu pamatā, tas vairs nav tikai šo zīmolu tēls – tas ir arī mūsu tēls.
Brandings jeb zīmolu veidošana ir process, kurā tiek izstrādāts organizācijas brands jeb zīmols.
Tā mērķis: radīt organizācijas, preces vai pakalpojuma "personību" un tēlu. Oriģināli vārds "brand" nozīmē "iedezināt zīmi", tā uzdevums: "iededzināt" patērētāju atmiņā noteiktu tēlu un asociāciju kopumu par preci vai pakalpojumu. Brands sasaista objektu ar noteiktām asociācijām, piešķir precei vai pakalpojumam papildus nemateriālo vērtību un atšķir to no konkurentu piedāvājuma.…

Autora komentārsAtvērt
Parādīt vairāk līdzīgos ...

Atlants

Izvēlies autorizēšanās veidu

E-pasts + parole

E-pasts + parole

Norādīta nepareiza e-pasta adrese vai parole!
Ienākt

Aizmirsi paroli?

Draugiem.pase
Facebook

Neesi reģistrējies?

Reģistrējies un saņem bez maksas!

Lai saņemtu bezmaksas darbus no Atlants.lv, ir nepieciešams reģistrēties. Tas ir vienkārši un aizņems vien dažas sekundes.

Ja Tu jau esi reģistrējies, vari vienkārši un varēsi saņemt bezmaksas darbus.

Atcelt Reģistrēties