Izvēloties slavenību kā reklāmas seju pastāv liels risks, ka slavenības uzvedība var apkaunot uzņēmuma tēlu. Ja slavenība pārkāpj likumu vai tiek iesaistīta kādā citā skandalozā notikumā, cieš arī uzņēmums, jo ja sabiedrībai slavenība vairs neasociēsies ar neko labu, tad arī nepatiks reklāmas, kurās ir konkrētā slavenība. Lai censtos izvairīties no šādas situācijas, uzņēmumi parasti veic pētījumu par slavenību, cenšas noskaidrot, kas notiek personīgajā dzīvē un vēl kādu papildinformāciju par slavenības uzvedību ikdienā, kaitīgajiem ieradumiem. ( Belch&Belch, 2012)
Slavenību izmantojums reklāmā, nesola to, ka pēkšņi pārdošanas apjomi pieaugs. Slavenības izmantojums reklāmā ne vienmēr atmaksājas uzreiz peļņas ziņā, taču tas var uzlabot uzņēmuma tēlu ilgtermiņā. Laba uzņēmuma tēla veidošana atmaksāsies tajā brīdī, kad patērētājs konstatēs vajadzību pēc kāda konkrēta produkta vai pakalpojuma un no līdzīgiem produktiem dos priekšroku tam, kura zīmola tēls būs labāks, vērtīgāks pircēja acīs. Zīmola vērtību var celt ar slavenību iesaisti reklāmās. (Rosengren, Dahlen,2013)
Visvairāk pelnošās slavenības pēdējā desmitgadē ir golfa spēlētājs Taigers Vudss, NBA basketbolists Džeims Lebrons, futbolists Deivids Bekhems un tenisiste Marija Šarāpova un Serēna Vilijamsa( Belch&Belch, 2012)
…