Secinājumi
1. Peptīdsaites sintēze ir nukleofilās aminogrupas aizvietošanas reakcija ar karboksilgrupu, iesaistot tetraedrisku starpproduktu. Jauktā anhidrīda metode ir efektīvs veids, kā realizēt šo sintēzi. Atgriezeniska funkcionālo grupu aizsargāšana, piemēram, ar metil-grupām, ir nozīmīgs process veiksmīgai sintēzes virziena kontrolēšanai.
2. Iegūtās vielas saturēs šķīdinātāju un reaģentu pārpalikumus, neskatoties uz to, ka tika veiktas precīzas sintēzes darbības, ka iegūtās vielas vismaz stundu tika ietvaicētas ar rotācijas ietvaicētāju (sintēžu beigās).
3. Masspektru dati uzrādīja vielu ar optimālu tīrības pakāpi, tomēr IS un 13C-NMR spektru signāli liecināja par dažādu piemaisījumu klātbūtni. Ņemot vērā šo faktu, var secināt, ka ar masspektru datiem nevar noteikt vielas tīrību.
4. Izmantojot jaukto anhidrīda metodi, izdevās iegūt valilfenilanalīnu, tomēr tā tīrības pakāpe nav apmierinoša. Sakarā ar nepareizu darba plānošanu un aparatūras tehnisko stāvokli, iegūtās vielas attīrīšanu un aizsarggrupu atšķelšanu neizdevās izpildīt.
5. Veicot sintēzi var secināt, ka vielas vajadzēja iegūt tīrākas, jo sākotnējo vielu tīrība ietekmēja nākamo sintēzes produkta tīrību.
…