Vadības psiholoģija un tās attīstību, manuprāt, ir intrersanti apskatīt lai reizēm saprastu darba devēja savstarpējās attiecības gan ar darba ņēmēju gan ar kādu citu kompanjonu vai ar biznesa partneriem. Manuprāt, jo uzņēmējam ir vairāk un labāk apstrādāta ir uzņēmumam sava psiholoģija jo vairāk un lielāki uzņēmumam var būt panākumi gan ar biznesa partneriem gan ar strādājošiem tajā uzņēmumā vai organizācijā.
Manuprāt, uzņēmuma vadības psiholoģiju neveido kā tādu biznesa plānu, bet tas veidojas saskaroties vairākām personām jeb rodas starpersonu kontaktos.
Vadības psiholoģiju man gribas saistīt ar organizācijas, uzņēmuma psiholoģiju. Vadītājs ir līderis uzņēmumā kur viņš vada uzņēmumu ar saviem resursiem. Vadības psiholoģija, manuprāt, ir darbs, organizācijā un psiholoģija. Kā ar to visu gribas saistīt ar līderismu. Jo vadītājam ar jābūt līderim. Vadības psiholoģija tā ir vadīšanas prasme kur ietilpst jau plānošana, kordenēšana, motivēšana, kā arī kontrole.
Uzskatu, ka vadības psiholoģija ir daudz maz jāapskata jebkuram subjektam lai saprastu otru personu vai prastu attiekties pret kādu citu personu attiecīgā līmenī.…