Valdis Zatlers
Bijušais Latvijas prezidents Valdis Zatlers nebija tieši saitīts ar šo traģēdiju, taču uz tās fona viņs paspēja iedragāt savu tēlu visu acīs. Tikai 3 dienas pēc traģēdijas, 24. novembrī, Zatlers ar sievu devās uz modes skati Viļņā. Protams, visa Latvijas sabiedrība bija sašutusi par šādu rīcību, bet viņš aizbildinājās ar dažādiem, diezgan nenopietniem iemesliem, kādēļ apmeklējis šo pasākumu. (LETA, 2013) 27. novembrī eksprezidents atvainojās par došanos uz modes šovu Viļņā. (LETA, 2013) Lai arī Zatlers atvainojās, tas tikuntā notikušo nepadara par nebijušu un bojā viņa tēlu.
Pārējie traģēdijā iesaistītie
Parējās puses, kuras tika iesaistītas šajā traģēdijā, nav vainojamas krīzes notikšanā, līdz ar to tām nebija nepieciešama krīzes vadība un komunikācija, bet ir svarīgi uzteikt pārējo komunikāciju.
Sākot ar labo, visi glābšanas dienesti, it īpaši VUGD un policija, bija ļoti atsaucīgi un nepārtraukti komunicēja ar sabiedrību caur sociāliem tīkliem, lai cilvēki nebūtu neziņā un varētu sekot līdzi traģēdijas apmēriem un informācijai par tālāko darbību. Kā arī Ziedot.lv savu tēlu nospodrināja, momentāli atverot ziedojumu līniju traģēdijā iesaistītajiem – gan upuru tuviniekiem un cietušajiem, gan glābējiem.
Bija arī uzņēmumi, kuri savu tēlu padarīja sliktāku, piemēram, apkārt esošie veikali un spēļu zāles. “Zolitūdes veikals sagruvušās «Maximas» tuvumā esot paaugstinājuši ziedu un sveču cenas, to Latvijas Televīzijas 7. kanālam teikuši traģēdijas vietā strādājošie brīvprātīgie. ««Mego» veikalā ziedi un sveces kļuvušas pat divreiz dārgāki. Viņi saka – bizness. » LTV stāsta brīvprātīgais Jans. (Tvnet, 2013) Ne veikali, ne spēļu zāles nekādu paskaidrojumu medijiem nesniedza, bet šajā gadījumā iespējams tas ir labāk, jo informāciju par konkrētu veikalu vai spēļu zāli nevar atrast, līdz ar to, tie, kuri to paši nepieredzēja, nemaz nezina, kuri tieši veikali tie bija.
…