Mūsdienu pasaule nav iedomājama bez informācijas. Ne velti šis tiek saukts par informācijas laikmetu. Jebkura informācija, ko mē iegūstam kaut kādā veidā mūs ietekmē. Labā vai sliktā nozīmē, tas ir atkarīgs no informācijas satura.
Līdz ar tehnoloģiju un globalizācijas attīstību, attīstās arī terorisms. Patiesībā tas pastāv daudz ilgāk, nekā daudzi domā. Vienkārši agrāk nebija tāda informācijas apmaiņa un tās daudzums. Līdz ar medij attistību, mēs tagad skatāmies uz pasauli citām acīm. Taču patiesībā tā pasaule mums nešķiet vairs tik pievilcīga un rožaina, lai arī kā mēs to vēlētos.
Terorisms ir tas, kas liek cilvēkiem baidīties. Tas tiek panākts ar masu mediju palīdzību. Masu mediji un teroristi „baro” viens otru. Katrs iegūst kādu labumu. Teroristi ievieš sabiedrībā bailes, savukārt medijiem tiek nodrošināts darbs, tiek piesaistīta auditorija. Informācijas laikmets ir nežēlīgs un tajā ir daudz vardarbības. Katru gadu tūkstošiem nevainīgu cilvēku un bērnu mirst teroristu sprādzienos, nelaimes gadījumos, uzbrukumos utt. Karš un terorisms ietekmē visu pasauli. Un tas viss notiek ar masu mediju palīdzību. Daudzi cilvēki uzskata, ka vietā, kur viņi dzīvo, terorisma draudi nepastāv,taču viņi kļūdās. Neviens nav pasargāts no tā, kas notiek mūsdienu sabiedrībā.
Kopš 2001. gada 11.septembra visas pasaules mērogā ir kļuvusi ļoti aktuāla un satraucoša viena savdabīga problēma- terorisms. Līdz šim liktenīgajam datumam, terorismu bija pagrūti nodēvēt par būtisku modernās pasaules problēmu, taču viss mainījās vienas dienas laikā (2001. gada 11.septembrī). Kopš šī notikuma vārds terorisms ir paplašināts: „Starptautiskais terorisms”.…