5) Spēles pielietojums masu medijos
Līdz šim stratēģiskās komunikācijas spēle ir skaidrota izmantojot dzīvo starppersonu kontaktu. Ir daudz pieņēmumi saistībā ar stratēģiskās komunikācijas spēli izmantojot plašsaziņas līdzekļus – e-pasts, telefons, kā arī masu medijos, ņemot vērā, ka nav redzama otras puses sejas mīmika. Līdz ar to, jo netiešāka ir komunikācijas situācija, jo saprotamāk jāpaziņo par spēles sākumu, lai samazinātu nepareizas interpretācijas gadījumus. 11
Secinājumi
Darba sākumā izvirzītā hipotēze pierādījās. Spēle stratēģiskās komunikācijas situācijā nozīme, ka komunikācija nav jāpārtrauc, pat ja rodas “pārliecības krīze”. Darba ietvaros tika noteiktas stratēģiskās komunikācijas spēles teorijas funkcijas, kas ir iespēju paplašināšana un uzticības stiprināšana. Referāta laikā tika izpētīti stratēģiskās komunikācijas pamatprincipi, kā arī tika veikts padziļināts ieskats teorijas pielietojumā, integrācijā ikdienas dzīvē.
Referāta gaitā tika apskatīts kas ir pārliecības krīze un kā tā ietekmē ikdienišķas situācijas. Pirms stratēģiskās komunikācijas spēles atrodas tā sauktais rāmis, kurā pārliecības krīze ir visa pamatā. Stratēģiskās komunikācijas spēle ļauj izvairīties no komunikācijas apstājas, tai pat laikā mainot spēles spēlētāju lomu. Jāatzīst, ka stratēģiskās komunikācijas spēle nevar ilgt mūžīgi un kādā brīdī ir jāatgriežas pie stratēģiskās komunikācijas situācijas, jo spēle var ietekmēt domu gaitu lēmumu pieņemšanā, bet tā nevar izteikt gala lēmumu.
…