SECINĀJUMI
Sociālie institūti nodrošina sabiedrības pamatvajadzības, vieno cilvēkus, liek tiem sadarboties un komunicēt. Pateicoties sociālajiem institūtiem, cilvēks spēj pilnvērtīgi funkcionēt. Sociālie institūti pastāv, jo notiek sociālie procesi un darbības.
Indivīds vienmēr būs kāda vai kādu sociālo institūtu dalībnieks. Cilvēks piedzimstot jau nonāk sociālajā institūtā – ģimene. Savukārt vēlāk indivīds nonāk izglītības sociālajā institūtā. Cilvēka izvēles dzīves laikā ietekmē to, pie kura institūta viņš pieder.
Sociālajos institūtos notiek pārmaiņas. Ir sociālie institūti, kuri mainās ļoti ilgā laika periodā. Izmaiņas visbiežāk ietekmē pats indivīds, jo mainās uzskati, vērtības, dzīvesveids, kā arī straujā tehnoloģiju attīstība. Pēc autores domām visus sociālos institūtus kaut kādā mērā ietekmē tehnoloģiju attīstība. Piemēram, izglītības institūtā, pateicoties tehnoloģijām, tiek padarīts interesantāks un mūsdienām piemērotāks mācību process. Kā arī liela daļa indivīdu, lai sazinātos, izmanto internetu, datoru vai mobilos telefonus. Autoresprāt, mūsdienu sabiedrībā jaunieši pārlieku nelietderīgi izmanto savu brīvo laiku sociālajos tīklos un internetā.
Pateicoties šim darbam, autore ir iepazinusies ar to, kas ir sociālie institūti, kāda ir to jēga un kā tie ietekmē sabiedrību. Lai veiksmīgi veiktu šo darbu, autore izmantoja dažādus literatūras avotus.
…