Savu darbu rakstīšu par to sabiedrības daļu, kas nākotnē iesaistīsies Latvijas tēlu veidošanā, iesaistīsies sabiedrības dzīvē. Ik viens bērns ir mūsu nākotne. Bērni turpinās mūsu iesāktos darbus. Svarīgi, lai viņi nākotnē darbos un attieksmē pret saviem bērniem attaisnot mūsu paaudzes pūles un ieguldījumu viņu materiālajā un garīgajā izaugsmē.
Sabiedrība – indivīdu kopums, ko raksturo šādas pazīmes:
Kopīgas intereses;
Sadarbība;
Juridiski noformēta organizācija ( Satversme, statūti, nolikumi u.c. )
Sociologs G. Tards ( Francija ) uzskata, ka sabiedrība ir indivīdu kopums, kuri ir gatavi cits citu atdarināt vai kuri ir līdzīgi viens otram kā divas kopijas. Sabiedrības vēsturiskās formas ir: ģimene, ģints, cilts, tauta, valsts.
Šīs vēsturiskās formas ir saglabājušās pašos pamatos, jo kas tad ir svarīgāks par ģimeni, kurā valda saskaņa, mīlestība un cieņa vienam pret otru, neņemot vērā kāds ir katrs indivīds. Es uzskatu, ja ģimenē piedzimst bērniņš, kuram ir kādas problēmas, no viņa nevajag atsacīties, bet mīlēt viņu tādu, kāds ir. Un nebaidīties no tā kā apkārtējie viņu uzņems. Ārvalstīs pret šādiem indivīdiem izturas vienlīdzīgi. Ceru, kad Latvijā drīzumā šādiem cilvēkiem nebūs liegta iespēja parādīties plašākā sabiedrības lokā. Un valsts pievērsīs uzmanību tām ģimenēm, kurām ir vajadzīgs gan sociālais atbalsts, gan psiholoģiskais.
…