Pievienot darbus Atzīmētie0
Darbs ir veiksmīgi atzīmēts!

Atzīmētie darbi

Skatītie0

Skatītie darbi

Grozs0
Darbs ir sekmīgi pievienots grozam!

Grozs

Reģistrēties

interneta bibliotēka
Atlants.lv bibliotēka
3,99 € Ielikt grozā
Gribi lētāk?
Identifikators:374155
 
Vērtējums:
Publicēts: 01.12.2016.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Augstskolas
Literatūras saraksts: 5 vienības
Atsauces: Nav
Laikposms: 2011. - 2015. g.
SatursAizvērt
Nr. Sadaļas nosaukums  Lpp.
  Ievads    3
  Literatūras apskats    5
  Aptaujas anketa    7
  Jautājumu pamatojums    9
  Datu analīze un diskusija    10
  Secinājumi    18
  Izmantotie informācijas avoti    19
Darba fragmentsAizvērt

SECINĀJUMI
Apstrādājot datus secinājums ir tāds, ka pilsētas skolā vardarbības tendence atšķiras no lauku skolas. Atbildot uz pētījuma jautājumu – kādas vardarbības tendences pastāv starp pilsētu un lauku skolu skolēniem pēdējo mēnešu laikā ir sekojoša:
1. Dati norāda uz to, ka pilsētas skolēniem ir vairāk labu draugu klasē kā lauku skolēniem un lauku skolēni biežāk cietuši no vardarbības pēdējo mēnešu laikā.
2. Lauku skolēni ir līdzjūtīgāki par pilsētas skolas skolēniem, ja viņi redz, ka kādam citam tiek nodarīts vardarbīga veida kaitējums.
3. Par to, ka kāds no abu skolu skolēniem tiek ķircināts aizvainojošā veidā, abu skolu respondentiem ir neitrāls viedoklis.
4. Apgalvojumā par to, ka skolēns tika ignorēts, pilsētas skolā skolēniem par 4% ir neitrālāks un nepiekrītošāks viedoklis kā lauku skolā.
5. Vadoties pēc aptaujas rezultātiem varam secināt, ka lauku skolā tikai par 2% nepatiesas baumas tiek izplatītas mazāk kā pilsētas skolā. Izrādās, ka lauku skolas skolēniem par 29% personīgās mantas tiek atņemtas biežāk kā pilsētas skolēniem.
6. Pilsētas skolā 90% skolēni kopumā nav sakārušies ar draudiem ar seksuālu nozīmi, taču laukos tie ir 87%. Salīdzinot lauku un pilsētas skolu tikai par 3% atšķiras viedoklis šajā apgalvojumā, tātad tomēr lauku skolā šāda rakstura draudi tiek izteikti biežāk pilsētas skolas skolēniem.
7. Visbiežāk ar moderno tehnoloģiju tiek aizskarti pilsētas skolēni kā lauku skolas skolēni.
8. Izvērtējot aptauju iegūtos datus vardarbības vietu atšķirība salīdzot pilsētas un lauku skolu ir tāda, ka pilsētas skolēni visvairāk cieš rotaļu/sporta laukumā 67%, bet lauku skolas skolēni klasē bez skolotāja 54%.
9. Kopumā ņemot par 4% vairāk par vardarbības gadījumiem pret sevi uzticības personai stāsta pilsētas skolas skolēni kā lauku skolēni un vairākumam pilsētas skolnieku kā uzticības persona minēts savs draugs 8%, savukārt lauku skolas skolēniem savi vecāki 25%.

Autora komentārsAtvērt
Darbu komplekts:
IZDEVĪGI pirkt komplektā ietaupīsi −12,77 €
Materiālu komplekts Nr. 1357675
Parādīt vairāk līdzīgos ...

Atlants

Izvēlies autorizēšanās veidu

E-pasts + parole

E-pasts + parole

Norādīta nepareiza e-pasta adrese vai parole!
Ienākt

Aizmirsi paroli?

Draugiem.pase
Facebook

Neesi reģistrējies?

Reģistrējies un saņem bez maksas!

Lai saņemtu bezmaksas darbus no Atlants.lv, ir nepieciešams reģistrēties. Tas ir vienkārši un aizņems vien dažas sekundes.

Ja Tu jau esi reģistrējies, vari vienkārši un varēsi saņemt bezmaksas darbus.

Atcelt Reģistrēties