Pievienot darbus Atzīmētie0
Darbs ir veiksmīgi atzīmēts!

Atzīmētie darbi

Skatītie0

Skatītie darbi

Grozs0
Darbs ir sekmīgi pievienots grozam!

Grozs

Reģistrēties

interneta bibliotēka
Atlants.lv bibliotēka
Akcijas un īpašie piedāvājumi 2 Atvērt
1,99 € Ielikt grozā
Gribi lētāk?
Identifikators:272554
 
Autors:
Vērtējums:
Publicēts: 06.01.2010.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Augstskolas
Literatūras saraksts: 7 vienības
Atsauces: Ir
Darba fragmentsAizvērt

Problēma par vērtību ieaudzināšanu bērnos savu aktualitāti nezaudē nekad. Katram cilvēkam, kurš ir piedzimis un sāk dzīvi šajā pasaulē, no jauna ir jāmāca dzīves patiesās vērtības. „Tikumiskie spriedumi nav iedzimti, pie tiem cilvēki nonāk pakāpeniski pieredzes ceļā”, šo atziņu izteicis J. Herbarts 18. gs. beigās.[1;156]
Vai nevajag padomāt, ka bērniem varētu apnikt redzēt vienmēr vienu un to pašu cilvēku savā priekšā? No tā skolotājam jācenšas izvairīties. Viņam vajag mainīties kopā ar skolēniem. Viņi ir tā labākais palīgs pašaudzināšanas procesā. Dažiem skolotājiem tas padodas apbrīnojami viegli. Mīlestības pilnā aprūpēšana pirmajos septiņos gados notiek tiešā fiziskā tuvumā. Nākamajā septiņgadē, klases audzinātāja laikā, tai jākļūst garīgai, tai jāizpaužas veselīgi, kopīgos pārdzīvojumos, kopīgos priekos un ciešanās.[8;95] Tāpēc es uzskatu, ka skolotājs ir galvenais bērna izglītību sasniegšanā, protams, ja bērns ņem pretī, ko skolotājs viņam dod. Protams, ir bērni, kuri nemāk novērtēt skolotāju pūles. Skolā skolotājam ir jābūt tam, kuram bērni var uzticēties.
Cilvēkam ir dabiska vajadzība izzināt pasauli un sevi tajā, tādēļ pedagoģiskais process skolā var balstīties uz to. Taču skolas pedagoģiskā procesa mākslīgais raksturs, ko nosaka tā būtība- ar ārējiem līdzekļiem bagātināt skolēna darbību, lai veicinātu viņa attīstību. Skolotājs mācot var palīdzēt skolēnam izveidot viņa pieredzē pamatus radošai darbībai.[2;9] …

Autora komentārsAtvērt
Darbu komplekts:
IZDEVĪGI pirkt komplektā ietaupīsi −3,98 €
Materiālu komplekts Nr. 1118484
Parādīt vairāk līdzīgos ...

Atlants

Izvēlies autorizēšanās veidu

E-pasts + parole

E-pasts + parole

Norādīta nepareiza e-pasta adrese vai parole!
Ienākt

Aizmirsi paroli?

Draugiem.pase
Facebook

Neesi reģistrējies?

Reģistrējies un saņem bez maksas!

Lai saņemtu bezmaksas darbus no Atlants.lv, ir nepieciešams reģistrēties. Tas ir vienkārši un aizņems vien dažas sekundes.

Ja Tu jau esi reģistrējies, vari vienkārši un varēsi saņemt bezmaksas darbus.

Atcelt Reģistrēties