SECINĀJUMI
Kopumā skatoties uz rezultātiem, vislabākos rezultātus uzrādīja tieši otrā uzdevuma modelis, kurā mēs izmantojām moduli Expressions, lai norādītu tos pašus detaļu apstrādes laikus, kādi tika izmantoti pirmajā uzdevumā, tādējādi varam secināt, ka šī moduļa izmantošana sava modeļa veidošanas ietvaros var uzlabot rezultātus, kaut vai minimālā līmenī, jo atšķirības starp pirmā uzdevuma un otrā uzdevuma rezultātiem nebija graujoši lielas.
Savukārt, vissliktākos rezultātus uzrādīja trešā uzdevuma modelis, kur trešajai detaļai vidēji bija vislielākais pavadītais laiks sistēmā, kas būtu izskaidrojams ar to, ka uzdevuma ietvaros bija iekļauta ‘nevajadzīga’ darba stacija, kas nonāca pie realizācijas, ka, lai detaļa izietu no sistēmas, tai ir jāapstājas katrā no trīs iekārtām pēc kārtas, kas arī rada šo laiku palielinājumus.
Sakarā ar studiju darba izstrādi, varu teikt, ka tas nesagādāja īpašas grūtības, jo šī darba ietvaros mēs izmantojām modeļus, kas tika izstrādāti un papildināti labaratorijas darbu laikā, tā kā nebija šķēršļu pie kuriem nācās aizķerties uz ilgu laiku. Arī Output Analyzer, kas ir Arena papild-programmatūra, mēs izmantojām vairākas reizes labaratorijas darbu laikā, tāpēc iegūt rezultātus no izveidotajie .dat failiem bija vienkārši un ļoti ātri. …