Secinājumi
1. Vārdam “pasākums” ir dažādi veidi, taču visi ir ļoti vienlīdzīgi.
2. Pasākumu veidi iedalās 4 lielās kategorijās, taču šīs kategorijas iedalās vēl daudzās citās kategorijās.
3. Pasākums nav iespējams, ja nav izstrādāts tā plāns. Tam ir jābūt rūpīgi izstrādātam un labi pārdomātam. Cilvēkiem, kuri to dara ir ļoti liela atbildība.
4. Cilvēks attieksmi veido pēc: tā kā šobrīd jūtas, rakstura, ģenētikas, iegūtās pieredzes. Ir svarīgi domāt pozitīvi un būt kopā ar pozitīviem cilvēkiem, jo tad attieksme arī būs tāda pati.
5. Lielākā daļa Siguldas svētku apmeklētāji ir siguldieši. Tas nozīmē, ka siguldieši mīl avu pilsētu un labprāt apmeklē tās svētku pasākumus.
6. Siguldas novada iedzīvotāju attieksme pret Siguldas pilsētas svētkiem ir pozitīva.
7. Vislabāk Siguldas pilsētas svētkos, no piedāvātajiem pasākumiem, apmeklētajiem patīk svētku zaļumballe.
8. Cilvēkus visvairāk svētku laikā neapmierina dzērienu cena, tā ir pārāk dārga.
9. Apmeklētāji uzskata, ka drīzāk nav pietiekošs daudzums aktivitāšu bērniem no 4 līdz 12 gadu vecuma.
10. Svētku programmā, apmeklētāji uzskata, ka varētu ieviest “mini zoo”, kas piesaistītu gan lielus, gan mazus.
11. Lielākā daļa apmeklētāju ir apmierināti ar svētku programmu, kas pieejama savlaicīgi pirms svētkiem, taču ir daļa, kas tā neuzskata. Varbūt pasākuma programmu varētu tik publicēta jau mēnesi iepriekš, lai apmeklētāji iepazītos ar svētku programmu.
12. Siguldas svētku programma ir pieejama ērtā veidā, taču daļa Siguldas novadnieku tā nedomā. Iespējams, ar sociālo tīklu palīdzību problēma tiktu atrisināta.
13. Kopumā Siguldas novada iedzīvotāji uzskata, ka atmosfēra svētku laikā ir laba, taču, lai to uzlabotu, varētu veikt aptauju Siguldas novadniekiem, ko svētkos varētu uzlabot un kādi jauni svētku pasākumi vai šovi varētu notikt.
14. Svētku laikā ir padomāts par drošību un kārtību.
…