Šis referāts psiholoģijā ietver teoriju par draudzību, jūtām un mīlestību un mūsu personisko pieredzi. Ik dienu mums apkārt ir dažādi cilvēki, bet pret katru no viņiem mums ir savādāka attieksme – ar dažiem mūs vieno koleģiālas, formālas vai neitrālas attiecības, bet kāds mums simpatizē, vai pat vieno nopietnas jūtas ar konkrēto cilvēku. Ikviens cilvēks vēlas, lai viņu mīl, smīļo vai vienkārši pažēlo, bet ne visi ir gatavi sniegt pretī savu mīlestību un atbalstu. Mēs uzskatam, ka ir ļoti svarīgi, lai tiktu pētītas jūtas, draudzība un mīlestība, jo bez šīm lietām mūsu dzīve nav iedomājama. Mēs bieži vien neizprotam to, kas ar mums notiek. Tajos brīžos, kad esam jūtu varā, lai neapjuktu ir jācenšas uzzināt pēc iespējas vairāk par šo tēmu.
Šī tēma bieži tiek iztirzāta žurnālos, bet vairumā gadījumu šī sadzīves psiholoģija atspoguļo tikai to, ko visi grib dzirdēt un atklāj iedomātas, nereālas un idealizētas attiecības un parāda, ka mīlestība pastāv uz kopīgam izklaidēm, randiņiem un nebeidzamu romantiku. It sevišķi tas manāms pusaudžu žurnālos, kur otro pusīšu meklējumi brīžiem pārvēršas par sacensībām un modes lietu. Šī brīža situācija parāda to, ka dažiem pusaudžiem, patiesībā vēl bērniem, piemēram, 12/13 gados rada problēmas, liekas sirdsāpes tas, ka viņiem vēl nav savs džeks vai meitene.
Tādēļ mēs vēlējāmies izpētīt šo tēmu no psiholoģijas viedokļa, izmantojot gan nopietnāku literatūru par psiholoģiju , gan paraugus no sadzīves psiholoģijas, konkrēti tīņu žurnālu Sīrups.
Mīlestības tēma pastiprināti tiek aktualizēta Valentīndienā, bet šajā laikā tiek apspriestas dažādas banālas lietas. Pateicoties mobilajiem sakariem tika ieviests pakalpojums, kur piedāvā, pēc personu vārdiem noteikt saderību. Šo pakalpojumu savā ziņā arī var pieskaitīt pie sadzīves psiholoģijas.…