Šajā darbā izstrādātais sociālpsiholoģiskais treniņa plāns veidots personām- jomu profesionāļiem, kuri savā ikdienas darbā regulāri komunicē un sniedz dažādus pakalpojumus klientiem. Konkrētāk- šajā darbā izstrādātais treniņu plāns veidots tādas jomas profesionāļiem, kā sociālie darbinieki, ņemot vērā profesijā novēroto augstu “izdegšanas” risku un apzinot sociālā darba specifiku- regulāri ikdienā uzklausīt klientu problēmas, sūdzības un to nespēju pašu spēkiem atrisināt sarežģītas dzīves situācijas.
Kopumā- lai tādi jomu profesionāļi, kā sociālie darbinieki ar prieku, spētu klientiem sniegt atbalstu, ieteikumus, dalītos ar personīgo pieredzi un veiktu kvalitatīvu sociālo palīdzību, nepieciešams pašiem darbiniekiem nodrošināt pozitīvu vidi darba vietā.
Rezultatīvi, veicot šāda veida izstrādāto treniņu programmu iespējams apvienot tādus mērķus, kā kolektīva saliedētība, atbalsta sistēmas veidošana kolektīvā, kā arī individuāli uzdevumi katrai personai, kas palīdz noteikt personīgo pašvērtējumu un pretenziju līmeni, kas noslēgumā optimizē sniegtās palīdzības kvalitāti pašam klientam.