Pievienot darbus Atzīmētie0
Darbs ir veiksmīgi atzīmēts!

Atzīmētie darbi

Skatītie0

Skatītie darbi

Grozs0
Darbs ir sekmīgi pievienots grozam!

Grozs

Reģistrēties

interneta bibliotēka
Atlants.lv bibliotēka
Akcijas un īpašie piedāvājumi 2 Atvērt
1,99 € Ielikt grozā
Gribi lētāk?
Identifikators:220667
 
Autors:
Vērtējums:
Publicēts: 06.02.2009.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Augstskolas
Literatūras saraksts: 4 vienības
Atsauces: Ir
Darba fragmentsAizvērt

Sabiedriskās attiecības ir tā pārvaldes funkcija, ar kuras palīdzību tiek nodibināti un uzturēti savstarpēji izdevīgi sakari starp kādu organizāciju un to sabiedrību, no kuras ir atkarīgas šīs organizācijas veiksmes un neveiksmes. 1 Sabiedriskās attiecības ir izteikta vadīšanas funkcija, ar kuras palīdzību iespējams nodibināt un uzturēt kādas organizācijas un ar to saistītās sabiedrības savstarpējo komunikāciju, izpratni, piekrišanu un sadarbību; šajā funkcijā ietilpst problēmu vai strīda jautājumu kārtošana, ar tās palīdzību vadība ir informēta par sabiedrisko domu un reaģē uz to; sabiedriskās attiecības nosaka un uzsver vadības atbildību par to, lai tā kalpotu sabiedriskām interesēm; ar šīs funkcijas palīdzību vadīšana iet līdzi laika garam un lietderīgi izmanto pārmaiņas; šī funkcija ir tāda kā agrīnas brīdināšanas sistēma, kas palīdz paredzēt nākotnes tendences; sabiedrisko attiecību galvenie darbarīki ir pētniecība un gudra un ētiska komunikācija.2 Sabiedriskās attiecības kalpo sabiedrībai , pildīdamas starpnieka lomu konfliktsituācijās un veicinādamas sabiedriskās saskaņas attiecības, kas nepieciešamas sabiedriskās kārtības saglabāšanai. Tās veic savu uzdevumu tad, ja zināšanu trūkums, piespiedu pasākumus un nesamierinātību aizstāj ar kompetenci, kompromisu un korekciju. Citiem vārdiem sakot, sabiedriskās attiecības veicina korekcijas un saskaņas procesus sociālajās sistēmās, kas nodrošina mūsu fiziskās un sociālās vajadzības.3
Skatoties no mārketinga puses, var secināt, ka reklāma zaudē daļu no savas sākotnējās efektivitātes, jo uzņēmumi arvien vairāk naudas sāk novirzīt no reklāmas uz sabiedriskajām attiecībām. Ir grūti sasniegt auditoriju arvien lielākas auditorijas fragmentācijas rezultātā.

Autora komentārsAtvērt
Parādīt vairāk līdzīgos ...

Atlants

Izvēlies autorizēšanās veidu

E-pasts + parole

E-pasts + parole

Norādīta nepareiza e-pasta adrese vai parole!
Ienākt

Aizmirsi paroli?

Draugiem.pase
Facebook

Neesi reģistrējies?

Reģistrējies un saņem bez maksas!

Lai saņemtu bezmaksas darbus no Atlants.lv, ir nepieciešams reģistrēties. Tas ir vienkārši un aizņems vien dažas sekundes.

Ja Tu jau esi reģistrējies, vari vienkārši un varēsi saņemt bezmaksas darbus.

Atcelt Reģistrēties