Nobeigums
Pēc šo meistaru plašākas izpētes, var secināt, ka viņi atklāja ļoti daudz jaunus gleznošanas, tēlniecības un arhitektūras paņēmienus, ko cilvēki izmanto vēl šodien un izmantos vēl daudzus gadus. Nevar noliegt, ka bez viņiem, renesanses laika un tagadējā laika māksla ļoti atšķirtos no tās, kas mums ir pašlaik. Nav jau jābrīnās, ka daudzi darbi, tagad pēc daudziem gadiem, tiek uzskatīti par vieniem no pasaules lielākajiem dārgumiem, un pēc manām domām, tādi tie arī paliks. Manuprāt, viņi ar tādiem slaveniem darbiem, kā Mikelandželo „Mona Lisa” vai Filipo Brunelleski slaveno kupolu un daudziem citiem, paliks tautai atmiņā vienmēr.
Tēzes
1.Rakstīt par Mikelandželo Buanarroti, Janu van Eigu, Filipo Brunelleski mani iedvesmoja tas, ka viņi ir visā pasaulē pazīstami mākslinieki.
2.Filipo Brunelleski ir renesanses laika universālā cilvēka tipisks piemērs, jo viņš aktīvi darbojās kā tēlnieks, arhitekts un inženieris.
3.Jans van Eigs mākslas vēsturē tiek uzskatīts par renesanses principu iedzīvotāju Nīderlandē, kas nezūdošu slavu ieguva pabeidzot sava brāļa gleznu.
4.Mikelandželo Buonarotti bija itāļu tēlnieks, gleznotājs, arhitekts un dzejnieks, kas vispilnīgāk atspoguļo dižrenesanses humānisma ideālus.
5.Pēc mākslinieku plašākas izpētes, var secināt, ka bez viņiem, renesanses laika un tagadējā māksla ļoti atšķirtos no tās, kas mums ir pašlaik.
…