Pievienot darbus Atzīmētie0
Darbs ir veiksmīgi atzīmēts!

Atzīmētie darbi

Skatītie0

Skatītie darbi

Grozs0
Darbs ir sekmīgi pievienots grozam!

Grozs

Reģistrēties

interneta bibliotēka
Atlants.lv bibliotēka
Akcijas un īpašie piedāvājumi 2 Atvērt
2,99 € Ielikt grozā
Gribi lētāk?
Identifikators:167840
 
Autors:
Vērtējums:
Publicēts: 06.01.2009.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Augstskolas
Literatūras saraksts: Nav
Atsauces: Nav
Darba fragmentsAizvērt

Veidojot grupas organizācijā, tiek izstrādāts priekšstats par kopējiem eksistēšanas aspektiem. Lielākā daļa no šiem aspektiem ir aizgūti no plaša kultūras konteksta, kuras vidē atrodas šī grupa. Rezultātā šī grupas eksistence ver palikt patstāvīga un viendabīga apkārtējās kultūras slāņa vidē. Apskatot grupas, kuras sākotnēji ir bijušas kā polikultūras grupas ir redzams, ka pastāv atšķirīgi uzskati, kas apgrūtina grupas veidošanos.
Pētot grupas tika izmantotas klasiskās metodes (salīdzināšanas analīze). Šīs metodes tika papildinātas pamatojoties uz pieredzi, kas tikai iegūta strādājot citās valstīs. Pateicoties savai savstarpējai saistībai, par grupu veidošanos, ir izveidojusies kultūrparadigmu bāze. To arī mēģina parādīt daži pētnieki. Tipoloģijām piemīt noteikta everistiska vērtība. Pētnieciskās metodes nespēj atbildēt uz jautājumiem ar ko atšķiras vienas organizācijas grupas veidošanās no otras organizācijas grupas veidošanos.
Tālāk tiks piedāvāti dažādi priekšstati par grupas formēšanos un kā šie priekšstati veidojas. Piemēram, misija, tās pamata uzdevumi un mērķi nevar neatspoguļot tās, locekļu priekšstatus par cilvēka aktivitātes dabu un organizācijas mijiedarbību ar apkārtējās vides, būtību. Šī mērķa sasniegšanai izvēlētie līdzekļi atspoguļo priekšstatu par laiku, telpu, patiesību un cilvēciskām attiecībām. Līdzīgā veidā novērtēšanas sistēma, priekšstatā par to, no kā sastāv koriģējošie mēri, ir atspoguļojums priekšstatam par patiesības un psiholoģiskās pieņemamības noteikto kontraktu noteikumu dabu. …

Autora komentārsAtvērt
Parādīt vairāk līdzīgos ...

Atlants

Izvēlies autorizēšanās veidu

E-pasts + parole

E-pasts + parole

Norādīta nepareiza e-pasta adrese vai parole!
Ienākt

Aizmirsi paroli?

Draugiem.pase
Facebook

Neesi reģistrējies?

Reģistrējies un saņem bez maksas!

Lai saņemtu bezmaksas darbus no Atlants.lv, ir nepieciešams reģistrēties. Tas ir vienkārši un aizņems vien dažas sekundes.

Ja Tu jau esi reģistrējies, vari vienkārši un varēsi saņemt bezmaksas darbus.

Atcelt Reģistrēties