Secinājumi
1. 21.gadsimtā plašsaziņas līdzekļi ir plaši izplatīti, ik dienas pieaug to vērtība Latvijas sabiedrības acīs un ieņem nozīmīgu lomu viņu dzīvē. Plašsaziņas līdzekļi ir ieguvuši plašu atbalstu ne tikai Latvijā, bet arī citās pasaules valstīs un tieši tāpēc, sabiedrība mēdz naivi noticēt tam, ko redz televīzijā, tam, ko dzird radio un tam, ko lasa internetā. Plašsaziņas līdzekļi ir saziņas kanāli ne tikai politikas, bet arī daudzās citās darbības jomās.
2. No visiem plašsaziņas līdzekļiem internets ir nežēlīgākā vieta, kur tiek ievietoti maldinoši raksti, kas atspoguļo Latvijas politiku un tās pārstāvjus nelabvēlīgā gaismā, kā arī, tiek pievienoti zemiski un svešvalodā nievājoši komentāri. Lai mazinātu šādus gadījumus, to kontrolētu, kā arī, ļautu Latvijas sabiedrībai paust brīvu viedokli un veicinātu sabiedrības integrāciju uz latviešu valodas pamata, Latvijā izdotais likums „Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likums”, kas regulē elektroniskos plašsaziņu līdzekļus.
3. Plašsaziņu līdzekļiem ir spēcīga ietekme uz Latvijas politiku, jo ar to palīdzību politiskās varas pārstāvji un partijas var manipulēt ar Latvijas sabiedrību, izmantojot dažādas metodes, ar kuru palīdzību atspoguļo maldinošu informāciju par savu darbību un nākotnes plāniem valsts labā. Sabiedrības uz to „uzķeras”, līdz ar to, tas kļūst par risku, kas valsts var nonākt „nepareizajās” rokās.
…