Secinājumi.
Kursa darbā ‘’Pirts telpu un baseina kopšana’’ tika apskatīts pirts veids (lauku pirtiņa ģimenes vajadzībām), tajā izmantotie materiāli (koks, stikls, metāls, keramika – tas nepieciešams, lai spētu noteikt materiāliem atbilstošus līdzekļus, kas savukārt nozīmē kvalitatīvu telpu kopšanu), kā arī līdzekļu izvēle un atbilstoša kopšana. Apskatīts arī kopšanas biežums – iknedēļas tīrīšana tiek veikta pēc katras pēršanās reizes, ģenerālā – vienu līdz divas reizes gadā, pielietojot speciālos tīrīšanas un kopšanas līdzekļus, piemēram, tādus kā vasks, pulieris un citus. Izvēlēti arī darbu veikšanai nepieciešamie darbarīki, kas ir ne tikai ērti lietojami, bet arī ietaupa cilvēka enerģiju un laiku. Lai gūtu lielāku priekšstatu par tīrīšanas līdzekļu klāstu Latvijā, veicām praktisko darbu ‘’Flīžu tīrīšanas līdzekļu salīdzinājums’’, kur attēlotas cenas, sastāvs, ietekme uz vidi un cilvēka veselību, kas ir ne mazāk svarīgi, kā arī vēl citus kritērijus. Rezultātā ieguvām, ka videi un cilvēkam nekaitīga ir Latvijā ražotā un firmas Amway produkcija, vislētākais – Spodrības ražotais līdzeklis Zilgme ( 0,69 Ls/1 litrs). Mūsu izvirzītā hipotēze tika pierādīta – izvērtēšanas un salīdzināšanas rezultātā ir vieglāk izvēlēties videi un veselībai nekaitīgu un ekonomiski izdevīgus līdzekļus.
Studentes (vārds, uzvārds) veikums – materiālu meklēšana, izvēle, apraksts par stiklu, metālu, dezinfekciju, darbarīku izvēle, praktiskais darbs.
Studentes (vārds, uzvārds) veikums - materiālu meklēšana, apraksts par pirti, iknedēļas, ģenerālo tīrīšanu, līdzekļu izvēle, praktiskais darbs, darba veikšana datorrakstā.
…