Par attiecībām un to problēmām.
Mūsdienās mēs sastopam ļoti daudzas sievietes, kas sūdzas par neveiksmīgām attiecībām ar vīrieti. Grāmatas autore Dr. P. Spēra, kad sievietes griežas pie viņas, lai kārtējo reizi sūdzētos par neveiksmīgām attiecībām vienmēr pajautā par sieviešu „iekšējo romantisko dialogu”. Šis dialogs ir sievietes iekšējā balss, kas visu laiku detalizēti apspriež vīrieti, kuru sieviete ir nesen satikusi un sākusi veidot attiecības. Nepārtraukti tiek analizēt visi sīkumi – gan viņa smaids, gan minējumi par to, kāds viņš būs gultā un citi jautājumi. Mūsu iekšējā balss apkopo informāciju par šo vīrieti, viņa ieinteresētību, kā arī salīdzina ar saviem iepriekšējiem vīriešiem. Ja sieviete savu tagadējo ieguvumu sāk salīdzināt ar savu iepriekšējo vīrieti un nodomā: „Viņš man neatgādina bijušo!”, tā ir slikta zīme, kas norāda uz to, ka attiecības nebūs ilgstošas.
Šie ir jautājumi, ka visbiežāk nomoka sievietes prātu:
1. Kāpēc man pret šo vīrieti ir jūtas?
2. Kāpēc manas attiecības nav veiksmīgas līdz galam?
3. Kāpēc viņš nejūtas tāpat kā es?
4. Kāpēc viņš attiecībās neiegulda tik pat daudz cik es?
Varbūt starp šiem jautājumiem ir kāds jautājums, ko tu bieži uzdod pati sev.
Diemžēl tu nekad nepieķersi vīrieti cīnāmies ar šo dilemmu. Tāpat mums nebūs iespēja vīrieti pieķert ar draugiem detalizēti runājam par viņa draudzeni. Tas nekad nenotiks, ja nu vienīgi tavos sapņos.
Lai izprastu mūsdienu pasauli un izveidotu ilgstošas, skaistas attiecības, nepietiks ar visas pasaules gudrību. Paskatīsimies uz pašu vienkāršāko problēmu – to, kas noticis ar mūsdienu ģimenēm. Mūsdienās vairs nav plašu ģimeņu ar kuru mūs vienotu ciešas saites un kura mūs allaž uzmanītu vai tuvumā nav kāds mums piemērots partneris. …