Sievas vārdu Bankovskis neatklāj, bet Ādama dēlus sauc Kains un Ābels: „Es, piemēram, neatceros kā viņus sauc. Ko tad? Puikas. Apbrīnojami! Kains un Ābels, protams. Ko? Nu kā gan vēl citādi varētu saukt Ādama dēlus, ko?” Bībelē Kains un Ābels ir Ādama un Ievas dēli, un Kains nogalina savu brāli, un tā ir cilvēces vēstulē pirmā slepkavība (Mozus 4:8-10)
Ādama sieva nosauc Ievu par čūsku, un Ādams atceras nelielo čūskas tetovējumu uz Ievas muguras. Šī ir trešā atsauce uz čūsku, kuru P. Bankovskis izmanto savā darbā.
Vēlāk Ādamu un Ievu apstādina ceļu policists uzvārdā Ķerubs. Bībelē Ķerubs bija Paradīzes dārza sargs un kad Ādams un Ieva tika padzīti no Ēdenes, Dievs nolika Ķerubu par sargu pie Ēdenes dārza vārtiem (Mozus 3:24). Arī Bankovskis izmanto Ķeruba tēlu kā simbolu likumam, autoritātei.
Pēc nesaskaņām ar Ievu Ādams ir palicis viens, Ādams cenšas izprast sevi, atcerēties savu pagātni. Bankovskis sāk Ādama pārdomu brīdi ar precīzu citātu no Bībeles: „Zeme bija neiztaisīta un tukša, un tumsa bija par dziļumiem, un Dieva gars lidinājās pa ūdeņu virsmu.”
Bankovska Ādams iztēlojas sevi par lidotāju, viņš atkal redz murgus un zaudē samaņu.
…