Pievienot darbus Atzīmētie0
Darbs ir veiksmīgi atzīmēts!

Atzīmētie darbi

Skatītie0

Skatītie darbi

Grozs0
Darbs ir sekmīgi pievienots grozam!

Grozs

Reģistrēties

interneta bibliotēka
Atlants.lv bibliotēka
Akcijas un īpašie piedāvājumi 2 Atvērt
2,49 € Ielikt grozā
Gribi lētāk?
Identifikators:344616
 
Vērtējums:
Publicēts: 30.04.2007.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Augstskolas
Literatūras saraksts: Nav
Atsauces: Nav
Darba fragmentsAizvērt

Kas liek cilvēkiem intensīvi virzīties uz mērķi? Kas mudina cilvēkus sacensties un uzvarēt? Kādēļ daži cilvēki, cenšoties gūt izcilus panākumus, ilgstoši spēj izturēt lielas grūtības, turpretī citi spēj izturēt grūtības, turpretī citi spēj izturēt lielas grūtības, turpretī citi spēj darīt tikai to, kas ātri un viegli atmaksājas? Un galvenais- kas motivē cilvēkus darīt to, ko viņi dara?
Motivācija un emocijas ir savstarpēji saistīti jēdzieni; gan motivācija, gan emocijas pamudina mūs rīkoties, taču katra savā veidā. Motivācija rodas kā reakcija uz vajadzībām, kuras ir motivācijas pamatā. Motivācija aktivizē izturēšanos un virza to pretī mērķiem, kurus sasniedzot vajadzības tiek apmierinātas. Ja organismam nepieciešamas uztura vielas, izturēšanās kļust mērķtiecīga, un indivīds meklē barību.
Dažas motivācijas ciešāk ir saistītas ar bioloģiskajām pamatvajadzībām, piemēram, izsalkumu, slāpēm un dzimumattiecībām, turpretī citās atspoguļojas sociālie un kultūras faktori, piemēram, vajadzība pēc atzinības un panākumiem. Noskaidrots, ka daudzas pamatemocijas ir universālas, tādas kā dusmas, laimes izjūta un bailes, bet citas ir specifiskas noteiktai kultūrai. Tomēr pat pamatemociju izpausmes atkarībā no konteksta un kultūras var būt atšķirīgas. Pastāv bioloģiskie, psiholoģiskie, sociālie un kultūras faktori, kas veido motivācijas un emocijas. Šie faktori atbilst trim galvenajām ievirzēm- bioloģiskajai ievirzei, uz sociālajiem aspektiem un uz personību vērstajai ievirzei. …

Autora komentārsAtvērt
Darbu komplekts:
IZDEVĪGI pirkt komplektā ietaupīsi −5,98 €
Materiālu komplekts Nr. 1152764
Parādīt vairāk līdzīgos ...

Atlants

Izvēlies autorizēšanās veidu

E-pasts + parole

E-pasts + parole

Norādīta nepareiza e-pasta adrese vai parole!
Ienākt

Aizmirsi paroli?

Draugiem.pase
Facebook

Neesi reģistrējies?

Reģistrējies un saņem bez maksas!

Lai saņemtu bezmaksas darbus no Atlants.lv, ir nepieciešams reģistrēties. Tas ir vienkārši un aizņems vien dažas sekundes.

Ja Tu jau esi reģistrējies, vari vienkārši un varēsi saņemt bezmaksas darbus.

Atcelt Reģistrēties