Londonas Metālu Biržas (turpmāk LMB) rašanās ir meklējami 1571. gadā, kad tika atvērta Karaļu Birža. Tā ir vieta, kur tirgotāji sākumā satiekas uz pastāvīga pamata. Tomēr 1877. gadā Londona Metāla Tirgus un Biržas Kompānija tika izveidotas, kā tiešs 19. gs. britu industriālas revolūcijas rezultāts. Tās galu galā noveda pie ļoti liela Lielbritānijas metāla patēriņa pieauguma, kurš prasīja milzīgu importa daudzumu no ārzemes. Tirgus dēkaini investēja lielas naudas summas šajā darbībā. Līdz ar to ieguldītāji bija atklāti pret riskiem ne tikai tāpēc, ka reisi bija ļoti bīstami, bet arī tāpēc, ka krava varētu pazaudēt savu vērtību, ja būtu cenu samazinājums, kamēr metālu krava tiks līdz Lielbritānijai.
Tirgotāji sāka satikties kafejnīcās (coffee houses), kur arī tirgoja viens ar otru, lai aizsargātu sevi no tā riska, pārdodot kravas kā FORWARD darījumi. LMB tika izveidota, lai piegādātu orderi darbībās ar vienīgas tirdzniecības vietas nodibināšanas, identificējot tirgošanas laikus un standartizētas instrukcijas kontraktiem. Par cik Birža attīstījās, tas progresīvākie kontrakti tika izmantoti visos rūpniecības aspektos, lai aizsargātu pret cenu risku. Šī tā aktivitāte ir zināma kā cenu fiksēšana (hedging).
LMB ir pasaules galvenais krāsaino metālu tirgus ar nepastāvīgiem kontraktiem un vispasaules reputācijai. Tas ir inovatīvs, kamēr saglabā tās tradicionālo stiprumu un paliek tuvu saviem pamatlietotājiem, garantējot, ka tās kontrakti turpina apmierināt augstas rūpniecības cerības. Kā rezultātā tas ir veiksme ar apgrozījumu $3000 miljardu apmērā katru gadu. Kā arī katru gadu Lielbritānija ziedo neredzamajā ārzemes ienākumā vairāk nekā $250 miljonus.…