Secinājumi un priekšlikumi
Uzrakstot šo darbu, varu secināt to, ka mārketings sociālajos tīklos attīstās ļoti ātri. Sociālie tīkli paver plašas iespējas veikt mārketinga kampaņas, kuru rezultātā var piesaistīt jaunus klientus, palielināt pārdošanas apjomu, palielināt peļņu, iegūt jaunus sadarbības partnerus. To visu var panākt bez lielu līdzekļu ieguldīšanas. Galvenais, cilvēkam kas pārvalda sociālo tīklu kontus, ir jāprot uzrunāt publiku. Protams, lielam uzņēmumam pirms šādām darbībām vajadzētu izpētīt noteikto sociālo tīklu. Uzzināt kāda auditorija tajā uzturas.
Sociālie tīkli noder arī kā informācijas apmaiņas vieta. Turklāt, šī apmaiņa var notikt ļoti lielā ātrumā, neatkarīgi, kurā pasaules malā atrastos sociālā tīkla biedri. Iesaistoties sociālajos tīklos, indivīdam rodas iespējas identificēt sevi ar indivīdiem, kuriem ir līdzīgas vajadzības, uzskati, kā arī līdzīga etniskā, reliģiskā, pat profesionālā piederība.
Arvien lielāka daļa uzņēmumu ir apzinās, ka ar standartizētiem konkursiem nevar iegūt ilglaicīgu lietotāju uzticību un orientē savas aktivitātes sociālajos tīklos uz veiksmīgu komunikāciju.
Jebkuram, kurš vēlas sākt nodarboties ar mārketingu sociālajos tīklos, vajadzētu būt pārliecinātam par to, vai to spēs. Sociālo tīklu profili ir jāpārbauda katru dienu, pat vairākas reizes, jāapseko vai potenciālie klienti nav uzdevuši jautājumus vai rakstījuši kādu sūdzību. Ir jāprot īsi, un kodolīgi noformulēt domu, produkta aprakstu, piedāvājumu. Uzņēmēji, kuriem nav šādu spēju, ātri vien atbaidīs potenciālos klientus ar neuzrunājošu piedāvājumu, reklāmu, produktu.
…