Produkts tiek virzīts ar vienu mērķi – to pārdot pēc iespējas vairāk un izdevīgāk. Visvienkāršāk to izdarīt sniedzot pircējiem to, ko viņi vēlas, nevis mēģināt speciāli radīt pārliecību par šādu vajadzību. Cilvēkiem allaž ir bijusi vajadzība, drošība un brīvība. Filozofiskā skatījumā šīs vērtības ne vienmēr var eksistēt vienlaicīgi, bet produktos tās ir iespējams apvienot.
Pašlaik, kad konkurenti tiecas pārspēt viens otru ar arvien jauniem produktiem un idejām, drošs solis, kā sevi apliecināt, ir apvienot klasiskās vērtības ar moderniem risinājumiem. Kā viens no šādas sintēzes piemēriem varētu būt apsildāms apģērbs. Šāds produkts rada valkātāja drošību pret nelabvēlīgām temperatūrām, tādejādi sargājot tā veselību un pat dzīvību, bet neierobežo kustības brīvību, kā tas bieži notiek, valkājot vairākas siltā apģērba kārtas.
Tā kā šāds produkts ir jaunums tirgū, tam nepieciešama atbilstoša virzīšana, jo viss jaunais un oriģinālais prasa lielākas pūles nekā līdzinieku ieviešana. Tomēr produkta oriģinalitāte ir arī tā lielākais pluss, jo tas tiks iegādāts ne tikai praktiskos nolūkos, bet arī lai vienkārši izmēģinātu ko jaunu un interesantu. Arī konkurentu šādam apģērbam nav tik daudz, kā ikdienišķākiem produktiem.
Galvenais akcents tiks likts uz sabiedrības informēšanu, biznesa kontaktu nodibināšanu un uzticama zīmola radīšanu. …