Secinājumi
1. Aptaujāto personu vidū dominē sekojošs mācīšanas stils – „Konkrēta Pieredze” (pārveidojošais stils).
2. No sešiem analizētiem cilvēkiem saprotams, ka kam piemīt sapņotāja tips, tiem arī izteikts domātāja tips. Kā arī runājot vispār par pārveidojošo stilu, tiem cilvēkiem vairāk piemīt rakstura īpašība tāda, ka sapņotājs. Pēc tam, skatoties kas tālāk vairāk izteikts, tas ir, vai domātājs, vai darītājs. Tomēr, tiem vāja puse ir lēmumu pieņemšanā. Viņiem jāprot veidot teorētiskus modeļus, savas zināšanas vairāk jāveido, apvienojot novērojumus un izpratni.
3. Cilvēki dalās uz tiem, kam ir spilgti izteikts kāds mācīšanas stils un uz tiem, kam piemīt vairāki varianti, respektīvi, šiem cilvēkiem gandrīz vienādi ir vairāki mācīšanas stili.
4. No pētījuma rezultātiem novērots, ka mazākumam (pa vienam cilvēkam - pielāgojošajā stilā un piesavinošajā stilā, divi cilvēki - izplatošajā stilā) ir daudz vairāk izteikts rezultāts nekā vairākumam. Tātad, mazākums ļoti pārliecināti atzīmējuši atbildes, tāpēc spilgti parādās mācīšanas stils, bet tur, kur ir vairākums aptaujāto (60% - pārveidojošais stils), rezultāti ir redzami, taču nav pārāk spilgti. Tie vairāk skar visas anketas diagrammas puses.
…