Pievienot darbus Atzīmētie0
Darbs ir veiksmīgi atzīmēts!

Atzīmētie darbi

Skatītie0

Skatītie darbi

Grozs0
Darbs ir sekmīgi pievienots grozam!

Grozs

Reģistrēties

interneta bibliotēka
Atlants.lv bibliotēka
0,99 € Ielikt grozā
Gribi lētāk?
Identifikators:209025
 
Autors:
Vērtējums:
Publicēts: 15.02.2011.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Augstskolas
Literatūras saraksts: 3 vienības
Atsauces: Nav
Darba fragmentsAizvērt

Sabiedrības informētību, izpratni un attieksmi pret dažādiem jautājumiem lielā mērā veido masu mediji – prese, televīzija, radio un šobrīd jau arī internets. No masu medijos žurnālistu sniegtās informācijas tad arī atkarīgs tas par kādiem jautājumiem sabiedrība vispār būs informēta, par ko tā domās, ko vērtēs un par ko diskutēs. Diemžēl vēl arvien ir vērojama tendence atspoguļot tikai vienas puses viedokli dažādos svarīgos jautājumos un to nu nekādi nevar saukt par objektivitāti.
Latvijā vēl joprojām nav radies arī visas profesionālās vides akceptēts mediju ētikas kodekss. Situācijās, kad būtu nepieciešama profesionālās vides solidaritāte, lai aizstāvētu vārda un preses brīvību diemžēl, parādās nevis žurnālistu viedoklis, bet mediju redaktoru un īpašnieku korporatīvās interese, ko nosaka sīvā konkurence Latvijas mediju tirgū.1
Runājot par žurnālistu ētikas normām, jāpiemin arī tas, ka žurnālisti nereti mēdz iekļūt interešu konfliktā un tādējādi ietekmēt ziņu kvalitāti. Par piemēru minēšu neseno žurnālistes Ivetas Elksnes pretendēšanu uz Latvijas Televīzijas raidījuma “De facto” vadītājas vietu. …

Parādīt vairāk līdzīgos ...

Atlants

Izvēlies autorizēšanās veidu

E-pasts + parole

E-pasts + parole

Norādīta nepareiza e-pasta adrese vai parole!
Ienākt

Aizmirsi paroli?

Draugiem.pase
Facebook

Neesi reģistrējies?

Reģistrējies un saņem bez maksas!

Lai saņemtu bezmaksas darbus no Atlants.lv, ir nepieciešams reģistrēties. Tas ir vienkārši un aizņems vien dažas sekundes.

Ja Tu jau esi reģistrējies, vari vienkārši un varēsi saņemt bezmaksas darbus.

Atcelt Reģistrēties