Pievienot darbus Atzīmētie0
Darbs ir veiksmīgi atzīmēts!

Atzīmētie darbi

Skatītie0

Skatītie darbi

Grozs0
Darbs ir sekmīgi pievienots grozam!

Grozs

Reģistrēties

interneta bibliotēka
Atlants.lv bibliotēka
Akcijas un īpašie piedāvājumi 2 Atvērt
0,99 € Ielikt grozā
Gribi lētāk?
Identifikators:392080
 
Autors:
Vērtējums:
Publicēts: 19.02.2007.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Augstskolas
Literatūras saraksts: Nav
Atsauces: Nav
Darba fragmentsAizvērt

Krīze - parasti mums nāk prātā cilvēki, kuri ir izmisuši, saņēmuši psihisku triecienu, zaudējuši prātu, atrodas paaugstinātas bīstamības apstākļos, ir it kā nedaudz "ķerti". Jo, galu galā, viņi taču atrodas krīzes situācijās.
Ja nu uz šādām krīzes situācijām vispār var attiecināt kādus vispārējus principus, tad viens no tādiem noteikti ir šāds: vairums cilvēku krīzes situācijās ir pilnīgi normāli. Vairums cilvēku krīzes situācijās pat ir spējīgi palīdzēt paši sev.
Un, ja tiek sniegta neliela palīdzība, vairums cilvēku spēj pārvērst krīzes situācijās izaugsmes iespējā. Tas praktiski nozīmē, ka ikviens cilvēks savas dzīves laikā nonāk kādās krīzes situācijās. Dažiem tādas nākas piedzīvot visai bieži. Tas nozīmē arī to, ka vairums ārkārtas gadījumu saistās ar "normāliem" cilvēkiem, kuri ir pēkšņi nonākuši kritiskās situācijās. Vairums krīzes situācijās nonākušo cilvēku līdzinās jums pašiem - tiem nav nopietnu psihisku traucējumu. Tas ir galvenais, kas jāņem vērā, risinot krīzes situācijas.
Iedomāsimies tādu vienkāršu situāciju kā atslēgu nozaudēšanu. Tas, protams, var būt kaitinoši, taču parasti arī ne vairāk. Bet zināmos apstākļos tas var izraisīt emocionālu krīzi.


Lūzuma punkts.

Lūzuma punkts ir katram cilvēkam. Ikvienam. Tāds ir ne tikai histēriskajai sievietei apavu veikalā. Taču cilvēki ir kompleksas būtnes un ikviens no mums ir tik individuāls, ka mūsu lūzuma punkti atšķiras no mūsu vecāku, bērnu vai tuvāko draugu lūzuma punktiem.…

Autora komentārsAtvērt
Parādīt vairāk līdzīgos ...

Atlants

Izvēlies autorizēšanās veidu

E-pasts + parole

E-pasts + parole

Norādīta nepareiza e-pasta adrese vai parole!
Ienākt

Aizmirsi paroli?

Draugiem.pase
Facebook

Neesi reģistrējies?

Reģistrējies un saņem bez maksas!

Lai saņemtu bezmaksas darbus no Atlants.lv, ir nepieciešams reģistrēties. Tas ir vienkārši un aizņems vien dažas sekundes.

Ja Tu jau esi reģistrējies, vari vienkārši un varēsi saņemt bezmaksas darbus.

Atcelt Reģistrēties