Pievienot darbus Atzīmētie0
Darbs ir veiksmīgi atzīmēts!

Atzīmētie darbi

Skatītie0

Skatītie darbi

Grozs0
Darbs ir sekmīgi pievienots grozam!

Grozs

Reģistrēties

interneta bibliotēka
Atlants.lv bibliotēka
Akcijas un īpašie piedāvājumi 2 Atvērt
3,49 € Ielikt grozā
Gribi lētāk?
Identifikators:945767
 
Autors:
Vērtējums:
Publicēts: 22.11.2004.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Vidusskolas
Literatūras saraksts: 5 vienības
Atsauces: Nav
SatursAizvērt
Nr. Sadaļas nosaukums  Lpp.
  Ievads    2
1.1  Komunikācijas līdzekļi    2
1.2  Komunikācijas ceļi    3
1.3  Komunikācijas ietekme    3
1.4  Interneta ietekme uz komunikāciju    4
2.1  Neverbālā komunikācija    5
3.1  Fiziskā komunikācija    6
4.1  Kādēļ mēs komunicējam    6
  Nobeigums    8
  Pielikums(tests)    9
  Izmantotā literatūra    11
Darba fragmentsAizvērt

Par komunikāciju būtu jāzin, lai varētu uzlabot vai izveidot iekšējo komunikāciju kolektīvā, izprast efektīvas iekšējās komunikācijas nozīmi mērķu sasniegšanā, organizācijas kultūras veidošanā un ārējā tēla veidošanā. Iekšējās komunikācijas funkcija ir ļoti svarīga veiksmīgā darbībā. Citi šo funkciju parasti nenovērtē pietiekami, uzskatot to vienīgi par informācijas apmaiņu. Iekšējā komunikācija atbalsta mērķu sasniegšanu un izdzīvošanu pastāvīgi mainīgā biznesa vidē. Veiksmīga komunikācija veicina biznesa mērķu sasniegšanu, jo atbalsta savstarpēju izpratni starp dažādām struktūrvienībām. Veiksmīga komunikācija veido arī labu ārējo tēlu. Es sniedzu mazu ieskatu kas ir komunikācija, lai saprastu tās nozīmi dzīvē, darbā ar citiem un sava ārējā tēla veidošanai. Lai rosinātu ikvienam apzināties savu lomu komunikācijas veidošanā ar cilvēkiem. Komunikācija ir process, kurā partneri cenšas realizēt savus mērķus, vajadzības, intereses, savstarpēji ietekmējot viens otru. Komunikācijā svarīgi ir ne tikai parūpēties par informācijas nodošanu, bet īpaši par informācijas uztveršanu. Mans mērķis ir sniegt ieskatu komunikācijā, lai tas būtu saprotams un to varētu atcerēties. Ir izpētīts, ka cilvēki verbāli nodod mazāko informācijas daļu, un lielākā informācijas daļa tiek sniegta dažādu neverbālo izteiksmes līdzekļu palīdzību. Neverbālais komunikācijas veids bieži ir neapzināts, tādēļ tas lielākoties parāda cilvēka patieso attieksmi un izjūtas. Tomēr dažādu iemeslu dēļ mēs cenšamies izlikties citādāki nekā esam, piemēram, lai slēptu savu nervozitāti, lai citi neuztrauktos par mums, lai izliktos labāki nekā patiesībā esam, utml. Vai ir brīži, kad mēs nekomunicējam? Piemēram, ja sapulcē kāds cilvēks ir kluss, vai tas nozīmē, ka viņš nekomunicē? Arī klusējot un neko nesakot šis cilvēks pauž savu attieksmi un izjūtas, tātad sniedz informāciju par sevi. Ir jāmācās apzināties un vadīt savas emocijas.
Komunikācijas definīcija: Komunikācija ir informācijas apmaiņas process starp partneriem. Saskarsmē cilvēki apmainās ar idejām, faktiem, uzskatiem, jūtām, noskaņojumiem. Komunikācijas laikā informācija tiek ne tikai nodota, bet arī radīta, precizēta, attīstīta. Informācijas apmaiņa notiek subjektu attiecību sistēmā, balstoties uz partnera un saskarsmes situācijas uztveri. Komunikācijas procesā parteri cenšas realizēt savus mērķus, vajadzības un intereses, savstarpēji ietekmējot viens otru. Lai darītu savas domas partnerim, cilvēki tās kodē – ietērpj materiālu zīmju sistēmā: vārdos, rakstu zīmēs. Partneris savukārt veic dekodifikāciju-„izloba” no šīm zīmēm ideālo domu saturu.…

Autora komentārsAtvērt
Parādīt vairāk līdzīgos ...

Atlants

Izvēlies autorizēšanās veidu

E-pasts + parole

E-pasts + parole

Norādīta nepareiza e-pasta adrese vai parole!
Ienākt

Aizmirsi paroli?

Draugiem.pase
Facebook

Neesi reģistrējies?

Reģistrējies un saņem bez maksas!

Lai saņemtu bezmaksas darbus no Atlants.lv, ir nepieciešams reģistrēties. Tas ir vienkārši un aizņems vien dažas sekundes.

Ja Tu jau esi reģistrējies, vari vienkārši un varēsi saņemt bezmaksas darbus.

Atcelt Reģistrēties