Ik dienas mēs satiekamies un saskaramies ar bezgala daudz dažādu cilvēku. Bieži vien mēs izjūtam spiedienu no apkārtējiem cilvēkiem , kad viņi grib savā labā kaut ko panākt, jūtam ,kad mūs sāk izmantot vai arī nācies saskarties ar dažādām netaisnībām. Tāpēc man likās Interesanti apskatīt šīs situācijas no teorijas puses, un kā rīkoties šādos gadījumos.
Kā likums, mēs vislabāk piekrītam izpildīt tā cilvēka prasības, kuru mēs pazīstam un, kurš mums simpatizē. Tomēr, to ļoti labi zina arī “piekāpības profesionāli”. Viņiem ir zināmi 100 veidi kā piespiest mūs piekāpties viņu prasībām. Lielu lomu spēlē metodes, kuru būtība tiek pielietota labklājības likumos. Maz ir tādu, kas mācētu turēties pretī “pretiniekam”, kas izmanto labklājības likumus. Protams, daudzi citi “piekāpības profesionāli” tāpat piekrīt, ka cilvēki labprātāk saka “jā” tiem, kuri viņiem ir pazīstami un, kuri viņiem ir simpātiski.Tā daudzas labdarības organizācijas ziedojumus vāc savu māju tuvumā, viņi ļoti labi saprot, ka draugam vai kaimiņam ir grūtāk atteikt nekā svešam cilvēkam.
Citi “piekāpības profesionāli” noskaidrojuši, ka draugam vai labam paziņam pat nav obligāti jābūt klāt pie preces demonstrācijas ;bieži vien pietiek pieminēt viņa vārdu. Uzņēmums Shaklee saviem aģentiem rekomendē pielietot “bezgalīgās ķēdes” metodi, lai atrastu jaunus potenciālus klientus. …