Secinājumi
1. Izvirzītā hipotēze apstiprinājās daļēji, jo Jelgavā aptaujātie respondenti atzina, ka Jelgavā iepērk apģērbu, taču autores secināja, ka aptaujātie papildus Jelgavas apģērbu klāstam izvēlas doties iepirkties arī uz citām pilsētām, galvenokārt uzskatot, ka citās pilsētās ir lielāka izvēle.
2. Iegādājoties apģērbu cilvēki neapzināti ir pakļauti racionālo procesu ierobežojumiem, ar kuriem ir izskaidrojams tas, kāpēc cilvēks izvēlas konkrēto apģērbu.
3. Lai patērētājs spētu izvēlēties labāko vietu, kurā iegādāties apģērbu, veikalam ir svarīgi veidot pozitīvu un saistošu uzņēmuma tēlu, kuru var panākt ar labu apkalpošanu, apģērba kvalitāti un neuzkrītošu reklāmu.
4. Aptaujātie Jelgavas iedzīvotāji ir racionāli pircēji, jo apģērbu neiegādājas emociju iespaidā, bet rūpīgi izlemj pirms iegādājas jaunu apģērbu, kā arī cenšas iegādāties apģērbu, kad tas nepieciešams.
5. Aptaujātos respondentus apģērba iepirkšanās vietu izvēlē iespaido citi cilvēki, kā pētījumā secināts, visvairāk cilvēkus iespaido draugi un ģimene, jo uzticamies viņu viedoklim.
6. Respondenti atdzinuši, ka Jelgavā ir vairāki veikali, kuri radījuši pozitīvu tēlu, piemēram, "Zapping Milano" un "Kante".
7. Galvenais kritērijs iegādājoties jaunu apģērbu ir cena, tikai pēc tam apģērba kvalitāte.
8. Autores secināja, ka aptaujātajiem respondentiem trūkst pietiekošas zināšanas par Jelgavā pieejamo apģērbu klāstu.
…