Ik gadu visā Latvijā notiek aptuveni 300 „Latvijas Koncerti” rīkoti pasākumi. Kā pēdējo lielāko „Latvijas Koncertu” un Latvijas mūzikas dzīves notikumu var minēt Rudens kamermūzikas festivālu ar latviešu un pasaules zvaigžņu piedalīšanos – Vestards Šimkus, Latvijas Radio koris, Sergejs Jēgers, Berlīnes filharmoniķu kvartets u.c.
Šobrīd „Latvijas Koncertu” darbības virzieni ir sekojoši:
1. Valsts kamerorķestra „Sinfonietta Rīga” administrēšana,
2.Valsts kultūrkapitāla fonda programmas „Kamermūzika” administrēšana,
3.Profesionālo Latvijas orķestru un koru reģionālo koncertu administrēšana;
4. Lielās mūzikas balvas žūrijas darba un pasniegšanas koncerta administrēšana;
5.Valsts un starptautiskas nozīmes festivālu rīkošana;
6.Kompaktdisku izdošana (no šī gada oktobra).
Taču uzņēmums nedrīkst apstāties savā izaugsmē un tam jādomā par arvien jaunu un inovatīvu pakalpojumu ieviešanu, jo, kā savu laiku pareizi norādījis mūsu tautas dzejnieks Rainis, - pastāvēs, kas mainīsies.
Pēc Nacionālās Inovācijas programmas 2003-2006 definīcijas inovācija ir process, kurā jaunas zinātniskās, tehniskās, sociālās, kultūras vai citas jomas idejas, izstrādnes un tehnoloģijas tiek īstenotas tirgū pieprasītā un konkurētspējīgā produktā vai pakalpojumā. Darba autore piedāvā „Latvijas Koncertiem” organizatorisko inovāciju, ilgtermiņā stratēģiski svarīgu inovāciju - mūzikas menedžera lomu, jo šobrīd Latvijā nav neviena uzņēmuma, kas pārstāvētu mūsu profesionālos mūziķus Latvijā un ārvalstīs. Jaunā pakalpojuma virsmērķis ir palielināt klientu skaitu un atpazīstamību „Latvijas Koncertiem” un to pārstāvētajiem māksliniekiem starptautiskā līmenī. …