SECINĀJUMI
1. Korelācija pierādīja, ka mainīgie ir cieši atkarīgi viens no otra;
2. Lineārais regresijas vienādojums ir: Y = -7409,595+0,778* X
3. Centrālās tendences rādītāji parādīja, ka vidējais aritmētiskais neraksturo apskatītās statistikas vidējos rādītājus, jo standartnovirze pārsniedza vidējo aritmētisko. Vidējo vērtību tuvāk raksturos mediāna, jo Amerikas Savienotajās Valstīs no 50 štatiem ir 1 štats, kurā ir ievērojami vairāk iedzīvotāju, kā pārējos un tā ir Kalifornija.
4. No izveidotajiem mainīgo intervāliem un biežuma tabulas var secināt, ka no 50 ASV štatiem, 27 štatos (54% no kopējā) aptuvenais interneta lietotāju skaits ir no no 1-5 miljoniem un tas ir biežākais intervāls kā starp interneta lietotājiem, tā arī starp iedzīvotājiem. Pavisam kopā Amerikas Savienotajās Valstīs ir 308,146,758, tajā skaitā 239,430,094 izmanto interneta pakalpojumus.
5. Normāla sadalījumā vidējais aritmētiskais ir vienāds ar mediānu, bet tā kā šajā gadījumā tā nav, tad tas neatbilst normālsadalījumam. Šajā gadījumā sadalījums ir pozitīvi nobīdīts.
6. No histogrammām tika secināts, ka varbūtību līknes norādīja uz mainīgo izteikti pozitīvu nobīdījumu, kas nozīmē, ka ASV štatos ir vairāk tādu štatu, kuros ir mazāk iedzīvotāju un interneta lietotāju attiecībā pret štatiem ar lielu iedzīvotāju skaitu. Arī izveidojot histogrammas ar intervālu sadalījumu apstiprinājās, ka intervāli ar mazāku iedzīvotāju skaitu ir biežāk sastopami starp štatiem.
7. Veicot T testu tika noskaidrots, ka mainīgo (iedzīvotāju skaits un interneta lietotāju skaits) vidējie statistiskie nav vienādi.
8. Veicot Chi testu, kā arī korelācijas tabulu un to apstiprinošus grafikus, tika secināts, ka mainīgie (iedzīvotāju skaits un interneta lietotāju skaits) ir savā starpā cieši saistīti.
9. Izanalizējot visus iegūtos rezultātus, var secināt, ka sākotnēji izvirzītā hipotēze ir apstiprinājusies: Jo lielāks iedzīvotāju skaits, jo lielāks interneta lietotāju skaits.
…