Pievienot darbus Atzīmētie0
Darbs ir veiksmīgi atzīmēts!

Atzīmētie darbi

Skatītie0

Skatītie darbi

Grozs0
Darbs ir sekmīgi pievienots grozam!

Grozs

Reģistrēties

interneta bibliotēka
Atlants.lv bibliotēka
  • Imigrācijas radītās problēmas un to sekas Itālijā, Francijā un Vācijā

     

    Referāts15 Ekonomika

4,49 € Ielikt grozā
Gribi lētāk?
Identifikators:364055
 
Autors:
Vērtējums:
Publicēts: 31.07.2012.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Augstskolas
Literatūras saraksts: 15 vienības
Atsauces: Ir
SatursAizvērt
Nr. Sadaļas nosaukums  Lpp.
  Ievads    3
1.  Imigrācijas vēsture un tās teorētiskie motīvi    4
2.  Imigrācija un etniskā situācija Francijā, Vācijā un Itālijā    5
2.1.  Francija    5
2.2.  Vācija    8
2.3.  Itālija    11
3.  Situācijas salīdzinājums Francijā, Vācijā un Itālijā    14
  Izmantotā literatūra    18
  Atsauces    19
Darba fragmentsAizvērt

3. Situācijas salīdzinājums Francijā, Vācijā un Itālijā.
Aplūkojot atsevišķi situāciju Vācijā, Francijā un Itālijā, ir redzams, ka katrā valstī pastāv ar imigrāciju saistītas problēmas, kas savā būtībā ir līdzīgas, tomēr vēsturiski veidojušās dažādi.
Vācijā un Francijā pastāv līdzīgas problēmas ar pilsoņiem, kā arī nepilsoņiem, kuri pārstāv musulmaņu reliģiju. Pavisam Vācijā dzīvo 7 miljoni ārvalstnieku no kuriem 3,2 miljoni ir musulmaņi, lielākoties turki un kurdi jeb 3,8% no valsts iedzīvotāju kopskaita. Aptuveni 2,4 miljoni musulmaņu ir turki, kas arī pārstāv Vācijas lielāko minoritāti. Vācija ir uzņēmusi trīs ceturtdaļas no visiem ES mītošajiem turkiem. Šī statistika, galvenokārt atšķirīgās likumdošanas dēļ, tomēr pilnībā neatspoguļo realitāti. Vācijas gadījumā lielākā daļa turku imigrantu bērnu nav saņēmuši Vācijas pilsonību, un tie joprojām formāli skaitās Turcijas pilsoņi, kaut arī viņi dzīvo Vācijā22.
Pārsvarā Vācijas valdībā valda viedoklis, ka imigrantiem ir jāpiemērojas Vācijas kristietiskajai kultūrai, jo centieni izveidot daudzkulturālu sabiedrību ir lemti neveiksmei. Piemēram, skarot tēma par imigrantu — pārsvarā turku un arābu — integrēšanu Vācijas sabiedrībā, tiek atzīts, ka Vācijas kultūra ir atvērta ārējām ietekmēm, taču tā ir kultūra, kurā tiek svinēti kristiešu un nevis musulmaņu svētki. Diskusijas par imigrāciju un ārvalstnieku —musulmaņu integrēšanu Vācijā kļuva īpaši aktuālas pēc nīderlandiešu režisora Teo van Goga nogalināšanas 2004. gada novembrī Amsterdamā. Van Gogu par islāma kritizēšanu nodūra musulmanis Mohameds Boujeri, kuram ir gan Marokas, gan Nīderlandes pilsonība. Van Goga nogalēšana, kā arī sekojošais mošeju un baznīcu dedzināšanas vilnis Nīderlandē dažos Vācijas politiķos radījis bažas, ka šīs nesaskaņas varētu izplatīties uz citām valstīm tajā skaitā Vāciju. Lielākā daļa politiķu iebilst pret Turcijas uzņemšanu Eiropas Savienībā tā vietā dodot priekšroku sarunām par ''priviliģētām partnerattiecībām'' ar laicīgo musulmaņu zemi, baidoties no vēl lielākas turku imigrācijas, kas noteikti pastiprinātos iespaidīgi, ja varētu notikt brīva darbaspēka migrācija starp ES un Turciju23.

Darbu komplekts:
IZDEVĪGI pirkt komplektā ietaupīsi −4,98 €
Materiālu komplekts Nr. 1324581
Parādīt vairāk līdzīgos ...

Atlants

Izvēlies autorizēšanās veidu

E-pasts + parole

E-pasts + parole

Norādīta nepareiza e-pasta adrese vai parole!
Ienākt

Aizmirsi paroli?

Draugiem.pase
Facebook

Neesi reģistrējies?

Reģistrējies un saņem bez maksas!

Lai saņemtu bezmaksas darbus no Atlants.lv, ir nepieciešams reģistrēties. Tas ir vienkārši un aizņems vien dažas sekundes.

Ja Tu jau esi reģistrējies, vari vienkārši un varēsi saņemt bezmaksas darbus.

Atcelt Reģistrēties