Ievads
Šādu tematu mēs izvēlējāmies tīri personisku iemeslu dēļ. Mūs aizrauj viss mistiskais, paranormālais, tas, kas liek cilvēkiem domāt – kā tas iespējams? Un nonācām pie slēdziena par Hipnozi. Mūsdienās cilvēkiem vārds hipnoze asociējās ar prāta muļķošanu, likšanu cilvēkiem darīt to, ko hipnoztizētājs vēlas. Šāds uzskats ir pareizs.
Viens no iemesliem kāpēc izvēlējāmies hipnozi ir tas, ka šis temats NAV aktuāls. Lielākā daļa no visiem cilvēkiem nemaz nenojaušs, ka ikdienā ar viņiem tiek izspēlētas prāta spēles, un, ja hipnoze ir izdevusies, tad personai nav ne jausmas, ka viņš ticis nohipnotizēts. Šādu pašu apgalvojumu jūs sastapsiet hipnozes apmācībās. Taču tēma pati par sevi ir maz dzirdēta, interesanta, tāpēc nolēmām to izpētīt cītīgāk un mēģināt to padarīt saprotamāku lasītājiem un citiem interesentiem.
Darba tēma - Hipnoze - transs un tā ieviešana sarunās.
Zinātniski pētnieciskā darba mērķis – izpētīt hipnozes pamatus, tehnikas, izprast tās oriģinālo rašanos, analizēt hipnozes iedarbības sekas uz cilvēku un izdarīt secinājumus.
Lai sasniegtu zinātniski pētnieciskā darba mērķi, ir uzstādīti šādi darba uzdevumi:
• secināt, kādas ir pozitīvās un negatīvās hipnozes iedarbības sekas uz 21.gs. cilvēku
• praktiski pielietot transa tehnikas
Hipotēze: Hipnozi var pielietot jebkurš cilvēks, ne tikai tie ar īpašām spējām.
Darbā izmantotās metodes: Aptaujas, Anketu analīze, transa tehniku praktiskā pielietošana.
Darba struktūra: Zinātniski pētnieciskais darbs „Hipnoze” sastāv no titullapas, ievada, teorētiskās daļas, praktiski pētnieciskās daļas, secinājumiem, izmantotās literatūras un pielikuma.
…