Iespējamie tehnoloģiskie risinājumi resursa kā izejvielas izmantošanai
Domājams, ka nekādas sistēmas, to komponentes un jaunākie inžinierizgudrojumi nebūs vajadzīgi, lai izmantotu asinzāli kā izejvielu. Principā lielākie ieguldījumi nav nepieciešami, jo firmas pamatlīdzekļos jau ietilpst apstrādājamā zeme, ēkas un tehnika.
Sistēma asinszāles iegūšanai sākumā varētu būt diezgan komplicēta, jo būs nepieciešana rūpīga augu atlase līdz stādīšanas mirklim. Rudenī , pirms augļu nogatavošnās, svarīgi iznīdēt pārējos kaimiņaugus, tiks nopļauta prognozētā teritorija, cenšoties atstāt neskartas asinszāles, kas ir saaugušas dabīgā ceļā. Kad asinszāle ir noziedējusi, svarīgi ievākt pogaļu, kas kalpotu kā sēkla tālākajām sezonām. Viss tiks darīts paša rokām. Tā kā pieejamas diezgan plašas telpas, kas tiek regulāri apsildītas, tad ir iespēja , ka ziemas mēnešos tiks diedzēta jaunie stādi. Atgriežoties pie zemes apstrādāšanas, varu teikt, ka tiks uzarta zeme, safrēzēta. Tas pats tiks darīts arī pavasarī, lai novērstu citu augu invāziju.
Pavasara sezonā tiks sastādīti saaudzētie stādi kā arī tiks iesētas vēl neizdīgušās sēklas. Pieņemu, ka šāda sistēma būs jāpiekopj vismaz 3 sezonas. Respektīvi, sākumā tiks iegūtas sēklas, kam paralēli varētu arī iegūt pašu augu (lakstu) , to kaltēt un realizēt tirdziņos kopā ar citiem ārstnieciskajiem augiem. Tā kā būs diezgan ilgs neaktīvais periods, tad tas varētu būt laiks, kad tiks dibināti kontakti ar interesējošiem uzņēmumiem, būs iespēja doties uz izglītojošām nodarbēm un pat iespējams izvērst kādu ES projektu kā jaunam mājražotājam.
Lai iegūtu augstvērtīgas drogas, tās ir jākaltē atbilstošos apstākļos, sausā un siltā vietā, kur produkciju neietekmē tiešie saules stari. Gatavā produkcija tiks pakota maisos un ievietota nesen remontētā siena šķūnī, lai būtu iespējams uzglabāt nerealizēto produkciju.
…