Mana hipotēze: „Melanholiskiem cilvēkiem piemīt depresijas iezīmes vai pat depresija”.
Depresija ir viens no visbiežāk sastopamajiem cilvēka emocionālajiem stāvokļiem. Tas ir apjomīgs traucējums, kura amplitūda ir no skumju un bēdu līdz pat nozīmīgai un psiholoģiskai depresijai. Līdzīgi faktori ir melanholiķiem. Tie ir noslēgti, atturīgi, nav komunikabli, nekad neizrāda iniciatīvu. Tas var traucēt cilvēka psiholoģiskajai uztverei un ar laiku cilvēki kļūst nomāktāki, emocionāli nenoturīgāki. Tādas īpašības negatīvi ietekmē cilvēka „ES” apzināšanu. Ja cilvēks parāda citiem, ka viņš ir emocionāli nestabils viņu parasti apsmej, vai vienkārši ignorē, cilvēkam rodas kompleksi, ar laiku tas aizvien vairāk noslēdzas sevī, pamazām ieslīgstot dziļā depresijā.
Es izvēlējos šo tematu, jo es pati esmu melanholiķis un man apkārtējie cilvēki arī daudzi ir melanholiķi. Man pašai ir daudz depresīvu iezīmju, un lai pārliecinātos ka tās iezīmes ir atkarīgas no mana temperamenta, nolēmu veikt aptaujas tieši uz šo tematu.
Mans mērķis: dziļāk izpētīt Melanholiķus, to būtību, to uztveri. Ar testu veikšanu, pierādīt, ka gandrīz visiem melanholiķiem ir depresīvas iezīmes, vai pat depresija lielākā vai mazākā stadijā.
Darba gaita:
Izmantošu vienu testu ar nosaukumu „Kāds ir mans temperaments”, lai noteiktu temperamenta veidu.
Otrs tests ar nosaukumu „Mans Pašvērtējums”, pēc kura varēs noteikt vai cilvēks ir kopumā ar sevi apmierināts vai nē.…