Kursa darba pašā sākumā izpētīta cilvēcisko attiecību skola menedžmentā, sīkāk izpētīta saskarsme un tas, cik liela ir tās nozīme uzņēmumos, darba attiecībās un galu galā arī menedžmentā. Esmu izpētījusi cilvēka domāšanu un intereses, kuras viņam ir primārās menedžmentā, izveidots arī sīkāks ieskats sociālajās vajadzībās, kas ir jebkuras komunikācijas, arī cilvēcisko attiecību pamatā. Konstatēju visus šķēršļus mierīgai līdzāspastāvēšanai, iespējamos konfliktu, to veidus, cēloņus un veidus kā tos novērst.
Sīki un jebkuram saprotamā valodā
paskaidrots- kas tad ir menedžments, kā tas rodas un kas to veido, grauj un pilnveido, kā arī tas, kāda atšķirība ir līderim no menedžera. Darbā ieklauti pieci resursveidi vieglākai mērķu sasniegšanai, četras menedžmenta funkcijas, kā arī menedžmenta hierarhija- kādos līmeņos iedalās menedžeri un kas ietilpst viņu pienākumos.
Padomi, kā menedžerim vai līderim motivēt savus darbiniekus pilnvērtīgi strādāt, sekmēt viņu attīstību un saglabāt veiksmīgas attiecības kolektīvā, kā arī priekšniekam nezaudēt cieņu darbinieku acīs, tai pašā laikā domājot par cilvēcisko attiecību saglabāšanu un darbinieku.…