Pievienot darbus Atzīmētie0
Darbs ir veiksmīgi atzīmēts!

Atzīmētie darbi

Skatītie0

Skatītie darbi

Grozs0
Darbs ir sekmīgi pievienots grozam!

Grozs

Reģistrēties

interneta bibliotēka
Atlants.lv bibliotēka
Akcijas un īpašie piedāvājumi 2 Atvērt
5,49 € Ielikt grozā
Gribi lētāk?
Identifikators:910431
 
Autors:
Vērtējums:
Publicēts: 25.03.2009.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Augstskolas
Literatūras saraksts: Nav
Atsauces: Nav
SatursAizvērt
Nr. Sadaļas nosaukums  Lpp.
1.  Paskaidrojuma raksts    3-27
2.  Zemes darbu daudzuma aprēķins    28
3.  Darbu termiņu aprēkins    29
4.  Tāme    30-32
5.  Darbu veikšnas grafiks    33-35
6.  Būvlaukuma ierīkošanas plāns    36
7.  Griezums    37
Darba fragmentsAizvērt

1.2.5. Gruntsūdens līmeņa pazemināšanas darbi.

Ūdens līmeņa pazemināšanu veic izmatojot adatfiltru sistēmu, kas tiek ieskalota no rievsienas nožogojuma iekšpuses, un tiek savienota ar ūdensnovades kolektoru.
Ūdens pazemināšanas darbus ir jāveic visu darbu izpildes procesa laikā, gan izbūvējot nulles ciklu, gan izpildot betonēšanas darbus un būvbedres aizbēršanas laikā arī.
Pēc tam, kad ir pabeigti būvbedres aizbēršanas darbi ar slāņu blietēšanu, tiek veikti darbi, kas saistīti ar ūdens pazemināšanas iekārtas demontāžu.
Būvbedres rievsienas norobežojuma dziļumu izstrādā SIA “Jūras projekts”, izstrādājot to tā, lai tas neiespaido gruntsūdeņu līmeni ārpus noslēgtā kontūra rievsienas norobežojuma tai laikā, kad tiek pazemināts grunts ūdens līmenis būvbedres norobežojuma iekšienē.
Tādā veidā darbi, kas saitīti ar ūdens pazemināšanu neiespaido līdzās esošo māju pamatus.


1.2.6. Grunts pāļu MAI uzstādīšana un pāļu Fundex galvu nociršana

Saskaņā ar projektu daļa no pāļu pamatiem tiek izbūvētas no grunts enkuriem MAI. Veicot darbus, kas saistīti ar grunts enkuru uzstādīšanu, ir jāņem vērā enkuru zemās augšas atzīmes un darbi jāveic no pašas būvbedres apakšas. Grunts enkuru uzstādīšanai pielieto urbšanas iekārtu KLEMM un sūkņu staciju Obermann VS-100, kurus ar celtņa KATO palīdzību nolaiž būvbedrē.
Vienlaicīgi ar grunts enkuru uzstādīšanas darbiem veic arī pāļu Fundex galu nociršanu. darbus izpilda pielietojot pneimatiskos āmurus un pārvietojamo kompresoru. Kompresoru būvbedrē nolaiž ar KATO celtņa palīdzību.

1.2.7. Gultnes hidroizolācijas ierīkošana

Uzziežamai izolācijai pamatni gruntē plāna kārtiņā ar bitumena un benzīna (1:3) maisījumu. Saistes palielināšanai dažreiz gruntē divās kārtās. Kad gruntējums pilnīgi sacietējis, uzziež pirmo mastikas kārtu 3 m platās un 1 ... 1,5 mm biezās joslās. Otro mastikas kārtu uzsmidzina mehanizēti 2... 3 mm biezumā utt. Kopējais izolācijas kārtas biezums ir 8... 10 mm. Cietēšanas laikā jānodrošina 15...20CC temperatūra. Pēc mastikas sacietēšanas virsmu pārklāj ar etinola laku.
Līmētā hidroizolācija ir 1... 4 kārtu monolīts segums, un to ierīko uz vertikālām, slīpām un horizontālām virsmām, līmējot da¬žādus ruļļu materiālus ar atbilstošu līmvielu: ruberoidu ar bitumenu, papi ar darvu, polietilēnu ar sintētiskām līmēm utt. Ruļļus attin, veldzē un sagarumo. Līmes kārtu uzziež platāka par ruļļa platumu. Līmēšanas gaitā materiālu rūpīgi nogludina un piespiež līmei. Katru iepriekšējo sleju pārsedz ar nākošo par 10... 20 cm. Lai novirzītu pārklājuma vietas nākošajā kārtā, pirmo sleju pārgriež uz pusēm. Vertikālas virsmas līmē virzienā no lejas uz augšu, izlīdzina un piespiež. Lai novērstu līmētās izolācijas noslīde-šanu, starp kārtam ielīmē stiegrojumu vai vertikālajā virsmā ierīko horizontālas gropes, kuras pēc izolācijas ierīkošanas aizpilda ar javu. Cietas izolācijas javu sagatavošanai lieto bezrukuma ūdensnecaurlaidīgos cementus, kā arī portlandcementu ar cerezīta, nātrija alumināta, dzelzs hidroksīda, lateksa vai šķidrā stikla piedevām. Dzelzs hidroksīds un nātrija alumināts paātrina cietēšanu, tie ir grūti izskalojami, tapec tos lieto pirtīs, sanitāro mezglu grīdu un sienu apmešanai. Cieto izolāciju ierīkošanai vairākās kārtās var lietot torkretešanas paņēmienu. Katras kārtas biezums,: ir 5... 10 mm. Apmetuma noturības pastiprināšanai pie apmetamās vir¬smas piestiprina metāla sietu vai stikla audumu. Ja javas sagatavošanai lieto portlandcementu, tad apmetums divas nedēļas 2... 3 rei¬zes jāmitrina. Ūdensnecaurlaidīgā cementa apmetums jāmitrina divas stundas pēc virsmas apmešanas un vienu diennakti ik pēc trim stundām. Virsmas cietināšanai vēl nesacietējušā cementa-smilšu apmetuma javā ierīvē sausu, cementu.

Autora komentārsAtvērt
Parādīt vairāk līdzīgos ...

Atlants

Izvēlies autorizēšanās veidu

E-pasts + parole

E-pasts + parole

Norādīta nepareiza e-pasta adrese vai parole!
Ienākt

Aizmirsi paroli?

Draugiem.pase
Facebook

Neesi reģistrējies?

Reģistrējies un saņem bez maksas!

Lai saņemtu bezmaksas darbus no Atlants.lv, ir nepieciešams reģistrēties. Tas ir vienkārši un aizņems vien dažas sekundes.

Ja Tu jau esi reģistrējies, vari vienkārši un varēsi saņemt bezmaksas darbus.

Atcelt Reģistrēties