Secinājumi
1. Pēc uzdevuma veikšanas, secināju, ka pusaudžu vecumā jaunieši koncentrējas uz savām nepilnībām un tiem ir grūtības sevi izprast, kas liek tiem kļūt depresīviem, līdz ar to tiem varētu būt nepieciešama terapija.
2. Uzzināju, ka viens no terapijas veidiem, kurš varētu būt piemērots tieši pusaudžiem, ir autentiskā kustība, jo tā palīdz cilvēkam sava ķermeņa un prāta izprašanā.
3. Noskaidroju arī to, ka autentiskās kustības pamatā ir vingrinājums, kuru pēc tam var attīstīt dažādās citās variācijās, piemēram, izmantojot zīmēšanu vai rakstīšanu, kas pusaudžiem varētu šķist interesantāk un palīdzētu kļūt radošākiem.
4. Secināju, ka vingrinājumu variācijas pusaudžiem būtu lieliska iespēja izvēlēties sev šķietami interesantāko autentiskās kustības veidu, kas tos stimulētu pieiet pie šīs terapijas nopietnāk.
5. Uzzināju arī to, ka viena no vingrinājuma variācijām ir atvērtais aplis, kad vienlaikus kustību veic un vēro vairāki cilvēki, kas pusaudžiem liktu izjust kopības sajūtu un ,ļoti iespējams, arī atrast jaunus draugus.
6. Noskaidroju, ka autentiskā kustība spēj iedvest cilvēkos cerības sajūtu, iemāca būt uzticīgam un uzticēties citiem, kā arī atbalstīt citus jebkurā brīdī, kas pusaudžiem varētu palīdzēt tikt pāri dažādiem pārdzīvojumiem un iemācīties saskatīt lietā arī pozitīvo, nevis koncentrēt uzmanību uz negatīvo.
…