Pievienot darbus Atzīmētie0
Darbs ir veiksmīgi atzīmēts!

Atzīmētie darbi

Skatītie0

Skatītie darbi

Grozs0
Darbs ir sekmīgi pievienots grozam!

Grozs

Reģistrēties

interneta bibliotēka
Atlants.lv bibliotēka
Akcijas un īpašie piedāvājumi 2 Atvērt
0,99 € Ielikt grozā
Gribi lētāk?
Identifikators:651954
 
Vērtējums:
Publicēts: 03.10.2006.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Augstskolas
Literatūras saraksts: 1 vienības
Atsauces: Nav
Darba fragmentsAizvērt

Viena no pirmajām nācijām pasaules vēsturē, kas Industriālās Revolūcijas konstitūcijas laikā, no lauksaimnieciskās ekonomikas pārgāja uz industriālo ekonomiku bija Lielbritānija. Kad daļa no diženuma, pārvērtās fundamentālā demogrāfiskā vietu maiņā, un Britu iedzīvotāji sāka mainīt dzīvesvietu, no viena rajona uz citu, meklējot nodarbinātību.
Industriālās Revolūcijas laiks, nodrošināja iespēju strauji attīstīt mehānisko tehnoloģiju izmantošanu, ekonomikas produktu ražošanai. Tādā veidā, 18 gadsimtā otrajā pusē, Britu tekstilā ražošana, bija simboliskā industrializācija. Tomēr industrializācija veido daļu no tehnoloģiskās attīstības. To definē, ka jauno ceļu organizēšana manufaktūras izveidē un jauno sociālo moduļu kontrolēšanai. Šī industrializācija ieguva pirmsākumu rūpnīcās, ļaujot strādniekiem attīstīties karjeras iespējas un piedalīties administratīvajos procesos. Fabrikas aizvietoja iekšzemju industriālo procesu, tāpēc, ka darba procesam pieaugot, tika raksturota racionalizēšanas stratēģijas, sākas veidot aprēķinu, efektivitātes un kontroles plānošanu.
Racionalizēšanas atslēgas ideja, bija laika ieviešana, darba procesā. Darba laiks bija izplānots noteiktam standartam un nebija ilgāks par noteikto. Jaunais veids cilvēku uzraudzībā un kontrolēšanā, bija cilvēku jaunā konfigurācijas sistēma, sociālajās klasēs un attiecībās. Tas bija nozīmīgs solis, jo tas ļāva cilvēkiem veidot un attīstīt savu uzņēmumu un veidot kapitālu uzņēmējdarbībai. Šī ēra, liecina par vidējās klases attīstību un standartam pilnveidošanu.
Tomēr aristokrātu vidū, bija arī zaudētāji, jo tie zaudēja savu pārākumu, jo šajā ērā sākās politiskā dominante. Politikas attiecības bija virzītas uz industriālo attīstībai, pievēršot uzmanību lauksaimniecības likumiem. Parlamentā palielinājies vietu skaits, dodot iespēju iesaistīties politikā arī vidējai klasei, kas nebija muižnieku interesēs. Pēc garas un ieilgušās cīņas, muižas īpašnieki zaudēja Lauksaimniecības likumu 1846. gadā. , kas bija galvenais mērķis agrārajā reformā, kurš galvenokārt bija veidots uz kapitālisma bāzes. …

Darbu komplekts:
IZDEVĪGI pirkt komplektā ietaupīsi −2,98 €
Materiālu komplekts Nr. 1190803
Parādīt vairāk līdzīgos ...

Atlants

Izvēlies autorizēšanās veidu

E-pasts + parole

E-pasts + parole

Norādīta nepareiza e-pasta adrese vai parole!
Ienākt

Aizmirsi paroli?

Draugiem.pase
Facebook

Neesi reģistrējies?

Reģistrējies un saņem bez maksas!

Lai saņemtu bezmaksas darbus no Atlants.lv, ir nepieciešams reģistrēties. Tas ir vienkārši un aizņems vien dažas sekundes.

Ja Tu jau esi reģistrējies, vari vienkārši un varēsi saņemt bezmaksas darbus.

Atcelt Reģistrēties