Amērikas televīzijas žurnālistika ir izveidojusi sev ļoti specifisku kultūru, kas vada darbus gan vismazākajā ziņu programmā, gan vislielākajā nacionālajā tīkla vakara raidījumā. Televīzijas ziņu saknes, tāpat kā visas televīzijas saknes, ir atrodamas radio. Ziņu raidījumi sāka attīstīties drīz pēc Otrā pasaules kara. Daudzus gadus televīzijas korespodenti savus ziņojumus ilustrēja ar filmu nevis videolentu, kas nozīmēja, ka pēc filmēšanas filma bija jāattīsta, jāsagaraiza un jāsalīmē pareizajā kadru secībā.
Ziņu būtības svarīgākais elements pie jebkura gadījuma - pat tik traģiska kā prezidenta pēkšņa nāve - svarīgi ir izdarīt žurnālista darbu pēc iespējas labāk. Žurnālists, kas darbojas pēc Amērikas žurnālistikas principiem, var bezemocionāli ziņot par visbriesmīgākajiem notikumiem, jo tāds ir viņu uzdevums. Visumā žurnālistam ir ziņas jāpasniedz ātri un bez kļūdām, kā arī televīzijas ekrānā jāizskatās daudzmaz pieklājīgi.
Tīklu ziņu departamenti izveidoja savus centrus ne tikai Amērikā, bet arī daudzās citās pasaules valstīs ar saviem korespodentiem un operātoriem. Uzturēt birojus Tokijā, Maskavā, Dienvidāfrikā, Berlīnē, Londonā, Parīzē - tas bija dārgs un komplicēts process, bet tas tika uzskatīts par pietiekami svarīgu procesu, lai paciestu milzīgos izdevumus.
ASV ziņu saturs sastāv no dienas aktuālajiem jaunumiem, notikumiem, laika un sporta ziņām. …