Vienā dienā ir ap 28 pacienti, nedēļā 140 un mēnesī attiecīgi 660 pacienti. Noslogojums ārstam parasti ir ap 90%, tas ir aptuveni 594 pacienti ik mēnesi. Pateicoties mājaslapai un citiem papildus mārketinga rīkiem interneta vidē var rēķināt, ka trīs pacienti 1 darba dienā ieradīsies pirmo reizi. Nedēļā tas būtu ap 15 cilvēku, mēnesī ap 60 cilvēki, kas sastāda aptuveni 10% no visiem pacientiem. Pieņemot, ka katrs pacients apmaksā tikai vizīti jeb minimālo summu 10 EUR neizmantojot nekādus izmeklējumus un citus pakalpojumus, var secināt, ka investīcijas, kas ieguldītas mājaslapas izveidē atmaksātos 4 mēnešos no pacientu plūsmas. Labākajā gadījumā ar reklāmu maza ārsta prakse var nosegt mājaslapas uzturēšanas izmaksas negūstot īpašu peļņu.
Papildus ieteicams izmantot mērķauditorijas sociālos portālus un dažādus analītiskos rīkus. Piemēram Google Analytics bezmaksas rīks vai ko piedāvā konkrētais mājaslapas izstrādātājs. Ar šo rīku palīdzību visvērtīgāk ir sekot līdzi vietnēm no kurām ierodas un apmeklē konkrēto ārsta prakses mājaslapu. Tādējādi vēl ir iespējams efektīvāk pārvaldīt finanšu resursus uz portāliem no kuriem nāk vislielākā atdeve.
Izstrādājot konkrēto prakses mājaslapas koncepciju būtu iespējams ar laiku praktiski gandrīz atteikties no reklāmas izdevumiem citviet, kas būtu ļoti svarīgi sākotnējā attīstības stadijā. Izveidojoties ar laiku lielākam reģistrēto profilu skaitam mājaslapā būtu ļoti izdevīgi piedāvāt piemēram, konsultācijas un citus līdzīgus pakalpojumus neapmeklējot praksi klātienē.
Sākotnēji ieguldot mazliet vairāk līdzekļu mājas lapas izveidē ir iespējams darboties efektīvāk un ekonomiskāk pārvaldīt naudas līdzekļus ilgākā laika periodā, jo nav jāveic, piemēram, par projekta izstrādi vai vadību atkārtoti maksājumi. Kā arī iespējams jebkurā brīdī piedāvāt jaunus pakalpojumus mājaslapā atkarībā no attīstības un popularitātes u.c.
…