Pievienot darbus Atzīmētie0
Darbs ir veiksmīgi atzīmēts!

Atzīmētie darbi

Skatītie0

Skatītie darbi

Grozs0
Darbs ir sekmīgi pievienots grozam!

Grozs

Reģistrēties

interneta bibliotēka
Atlants.lv bibliotēka
3,49 € Ielikt grozā
Gribi lētāk?
Identifikators:231816
 
Vērtējums:
Publicēts: 20.07.2020.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Augstskolas
Literatūras saraksts: 17 vienības
Atsauces: Ir
Darba fragmentsAizvērt

NOBEIGUMS
Darba tēmas izpētes laikā darba autors iepazinās ar D.Lieģenieces, N. Kozlova, A. Kukarānes, E.Pagraba u.c atziņām par ģimenes un pirmsskolas skolotāja sadarbības būtību. Vecāku smaidi un pēc tam arī vārdi izrādās ceļveži, kas liek pamatus pasaules ainai, bērna sevis un apkārtējo sapratnei, uzvedības likumiem un savstarpējo attiecību paraugiem. No vecākiem bērns apgūst priekšstatus, instrukcijas, aizliegumus un atļaujas, no kurām vēlāk izveidojas bērna dzīves scenārijs . Tāpēc tik svarīga loma ir pedagoga un ģimenes sadarbībai.
Veiktā pētījuma rezultāti pierāda, ka skolotāji cenšas izmantot ļoti dažādas metodes sadarbībā ar bērnu ģimenēm, cenšas tās informēt par bērnu saskarsmes iespējām, par reālo situāciju bērnu saskarsmē grupā. Skolotāji cenšas iepazīstināt vecākus ar jaunākajām atziņām pedagoģiski psiholoģiskajā literatūrā, organizē dažādas aktivitātes, kurās piedalās bērnu un vecāki un kas veicina šo bērnu saskarsmi. Kopīgie pasākumi, kuros piedalījās vecāki un bērni, protams, disciplinē bērnus, ceļ viņu pašapziņu, uzlādē pozitīvi, uzlabojas vecāku un bērnu un bērnu saskarsme. Vecāki un bērni labāk iepazīst un izjūt viens otru arī citādos apstākļos, kad kopā ir gan bērna vienaudži, gan viņu vecāki. Uzlabojas arī bērnu vecāku savstarpējā saskarsme, bērni ielūdz savus vienaudžus uz savām jubilejām. Vecāki atklāto nodarbību, sporta svētku u.c. pasākumu laikā var vērot sava bērna sadarbību ar citiem bērniem, var vērot bērna rīcību, attieksmi, vērtēt bērna pašizjūtu.

Autora komentārsAtvērt
Parādīt vairāk līdzīgos ...

Atlants

Izvēlies autorizēšanās veidu

E-pasts + parole

E-pasts + parole

Norādīta nepareiza e-pasta adrese vai parole!
Ienākt

Aizmirsi paroli?

Draugiem.pase
Facebook

Neesi reģistrējies?

Reģistrējies un saņem bez maksas!

Lai saņemtu bezmaksas darbus no Atlants.lv, ir nepieciešams reģistrēties. Tas ir vienkārši un aizņems vien dažas sekundes.

Ja Tu jau esi reģistrējies, vari vienkārši un varēsi saņemt bezmaksas darbus.

Atcelt Reģistrēties