Sakarā ar to, ka Kalnu ciemata iedzīvotāju vidū visizplatītākā bija fitoterapija, autore aptaujāja 10 respondentus, lai uzzinātu kādus augus viņi izmanto savas veselības stiprināšanai. Visizmantotākie augi bija: alveja, asinszāles, bērzu lapas, ceļmallapas, kumelītes, ķimeņu tēja, liepziedu tēja, pieneņu saknes un lapas, nātres, piparmētras.
Secinājumi
1. Atlasot netradicionālās medicī vēsturi autore uzzināja, ka netradicionālo medicīnu izmantoja jau senajā Ēģiptē un Grieķijā.
2. Veicot aptauju tika noskaidrots, ka 82% zina un 18% nezina, kas ir netradicionālā medicīna.
3. 50% aptaujāto priekšroku dod, tradicionālajai medicīnai, 37%, netradicionālajai un 13%, domā, ka abas ārstēšanas metodes ir diezgan labas.
4. Pēc aptaujas rezultātiem netradicionālā medicīna tiek izmantota diezgan bieži, un cilvēku zināšanas par fitoterapiju, hipnozi, vingrošanu, homeopātiju un citām netradicionālās medicīnas metodēm ir diezgan plašas.
5. Aptaujā tika secināts, ka cilvēki kalnu ciematā izmanto netradicionālo medicīnu, un uzskata, ka arī netradicionālā medicīna var izārstēt slimības, ko ārstē ar medikamentu palīdzību, taču joprojām vairak uzticas un lielāku priekšroku dod tradicionālās medicīnas metodēm.
Ieteikumi
Nelietojiet uzturā aukstus ēdienus un dzērienus, jo tas saskarē ar kuņģi izsauc asinsvadu sašaurināšanos tā rezultātā palēninot gremošanas procesu, jo gremošanas process ir atkarīgs no kuņģim pieplūdušo asiņu daudzuma.
Tā vietā, lai lietotu dārgas zāles, vispirms painteresējieties vai nav kāds cits risinājums, piemēram kāda no netradicionālās medicīnas metodēm.
Domājiet pozitīvi, jo negatīvās domas jūsu organismam dara tikai sliktu.
…