Pievienot darbus Atzīmētie0
Darbs ir veiksmīgi atzīmēts!

Atzīmētie darbi

Skatītie0

Skatītie darbi

Grozs0
Darbs ir sekmīgi pievienots grozam!

Grozs

Reģistrēties

interneta bibliotēka
Atlants.lv bibliotēka
2,99 € Ielikt grozā
Gribi lētāk?
Identifikators:251679
 
Autors:
Vērtējums:
Publicēts: 06.07.2020.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Vidusskolas
Literatūras saraksts: Nav
Atsauces: Nav
Darba fragmentsAizvērt

Agresija, pēc manām domām, mūsdienās ir ļoti aktuāla tēma, kurai būtu jāpievērš vairāk uzmanības. Agresija kā varas, spēka izmantošana ir sastopama visapkārt mums, arī noziedzības līmenis ir ļoti augsts. Televīzijā un presē bieži tiek aprakstīti agresijas akti pat ģimenēs. Tātad agresija ir plaši sastopama gan personiskā, šauras saskarsmes līmenī, gan visas pasaules mērogā.Liekas, ka līdz ar civilizācijas attīstību vajadzētu mazināties cilvēces agresivitātei. Cilvēki taču strādā, lai uzlabotu savu un bieži arī citu dzīvi. Agresija, vardarbība nevarētu tikt uzskatīta par kaut ko labu, pozitīvu mūsu dzīvē. Pēc manām domām, agresija vienmēr ir saistīta ar sāpēm un ciešanām. Iespējams šī tēma ir bijusi aktuāla ne tikai mūsdienās, bet arī agrākos laikos. Cilvēks, acīmredzot, vienmēr ir karojis, vienmēr nogalinājis, vienmēr sāpinājis.Man ir zināmas ļoti daudz agresijas veidu un tās pakāpes, bet es atzimēšu, ka man šķiet galvenākos: pozitīva un negatīva agresija

Pozitīva agresija
Iekšējā spēka darbība palīdz panākumosc(mācībās, sportā, darbā), zināšanu apgūšananā, pasaules izzināšanas, pašsaglabāšanās. Savējās agresivitātes apslāpēšana ved pie cilvēka aktivitātes bloķēšanas lielākā vai mazākā pakāpē.

Negatīva agresija
Uzvedība, kas ir orientēta uz kaitējuma objektiem (dzīvām būtnēm vai nedzīviem priekšmetiem) kas nes fizisku zaudējumu ļaudīm vai izsauc tiem psiholoģisku diskomfortu (noliedzošie pārdzīvojumi, saspīlējumu, baiļu, nomāktības stāvokli.

Autora komentārsAtvērt
Redakcijas piezīmeAtvērt
Parādīt vairāk līdzīgos ...

Atlants

Izvēlies autorizēšanās veidu

E-pasts + parole

E-pasts + parole

Norādīta nepareiza e-pasta adrese vai parole!
Ienākt

Aizmirsi paroli?

Draugiem.pase
Facebook

Neesi reģistrējies?

Reģistrējies un saņem bez maksas!

Lai saņemtu bezmaksas darbus no Atlants.lv, ir nepieciešams reģistrēties. Tas ir vienkārši un aizņems vien dažas sekundes.

Ja Tu jau esi reģistrējies, vari vienkārši un varēsi saņemt bezmaksas darbus.

Atcelt Reģistrēties