Pievienot darbus Atzīmētie0
Darbs ir veiksmīgi atzīmēts!

Atzīmētie darbi

Skatītie0

Skatītie darbi

Grozs0
Darbs ir sekmīgi pievienots grozam!

Grozs

Reģistrēties

interneta bibliotēka
Atlants.lv bibliotēka
Akcijas un īpašie piedāvājumi 2 Atvērt
4,49 € Ielikt grozā
Gribi lētāk?
Identifikators:615865
 
Autors:
Vērtējums:
Publicēts: 03.02.2010.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Augstskolas
Literatūras saraksts: Nav
Atsauces: Nav
Laikposms: 2000. - 2010. g.
Darba fragmentsAizvērt

Ievads
Prakses vieta: VSIA „Latvijas Koncerti”. Uzņēmuma „Latvijas Koncerti” mērķis ir veidot un attīstīt valsts profesionālo koncertdzīvi, īstenojot Latvijas valsts apņemšanos - ar augstas kvalitātes un radoši iedvesmojošām aktivitātēm apmierināt iedzīvotāju tiekšanos pēc labas mūzikas, kā arī iedvesmot laikabiedru garīgo izaugsmi. „Latvijas Koncerti” pārstāv Latvijas profesionālo mūziķu radošo izpausmju intereses Latvijā un ārvalstīs. „Latvijas Koncertu” darbība ir vērsta uz valsts kultūras, sociālās un reģionālās attīstības, kā arī ārējās un iekšpolitikas nostādņu īstenošanu; ir viena no būtiskākajām valsts iekšējās un ārējās kultūrpolitikas mārketinga sastāvdaļām. „Latvijas Koncerti” regulāri sadarbojas ar Latvijas pašvaldībām mūzikas festivālu un atsevišķu koncertu rīkošanā. Ik gadu visā Latvijā notiek apmēram 400 „Latvijas Koncerti” rīkoti pasākumi.
Pēdējais lielākais notikums „Latvijas Koncertu” un Latvijas mūzikas dzīvē bija pasaulslavenā orķestra - Berlīnes filharmoniķu (Berliner Philharmoniker) uzstāšanās Rīgā, Latvijas Nacionālajā operā šī gada 2.maijā. Berlīnes filharmoniķi ir viens no pirmā trijnieka simfoniskajiem orķestriem ne tikvien Eiropas, bet arī globālā rietumu kultūras klasiskās mūzikas kontekstā. Berlīnes Filharmoniskais orķestris tika izveidots 1882. gadā, kopš 2002. gada 7. septembra brits sers Saimons Retls ir „Berlīnes filharmoniķu" virsdiriģents. Patlaban orķestrī spēlē 129 mūziķi.
Latvijā biļetes uz Berlīnes filharmoniķu koncertu tika izpirktas divu dienu laikā. Tā kā vietu skaits Operā ir ierobežots un šādas klases mūziķi Latvijā bija pirmo reizi, bija jādomā, kā koncertu parādīt pēc iespējas plašākam iedzīvotāju lokam. Tieši tāpēc prakses laikā tika izstrādāts projekts „Tiešraidi gaidot”. Bija iespējamas trīs projekta alternatīvas – koncerta tiešraide uz lielā ekrāna pie Doma baznīcas, koncerta tiešraide uz lielā ekrāna pie Operas, kā arī koncerta ieraksts un diska izdošana. Lai izvērtētu uzņēmuma mērķiem un līdzekļiem visizdevīgāko projektu, tika veiktas alternatīvu stratēģiskās un riska analīzes, kā arī projekta SVID analīze.

Autora komentārsAtvērt
Parādīt vairāk līdzīgos ...

Atlants

Izvēlies autorizēšanās veidu

E-pasts + parole

E-pasts + parole

Norādīta nepareiza e-pasta adrese vai parole!
Ienākt

Aizmirsi paroli?

Draugiem.pase
Facebook

Neesi reģistrējies?

Reģistrējies un saņem bez maksas!

Lai saņemtu bezmaksas darbus no Atlants.lv, ir nepieciešams reģistrēties. Tas ir vienkārši un aizņems vien dažas sekundes.

Ja Tu jau esi reģistrējies, vari vienkārši un varēsi saņemt bezmaksas darbus.

Atcelt Reģistrēties