Mana prakses norises vieta bija VZD Zemgales reģionālajā nodaļā, Jelgavas birojā. Prakses laikā bija nepieciešams apgūt prakses programmu un sekmīgi tikt galā ar tās nosacījumiem. Uzskatu, ka programmas apjoms ir tieši tāds kādam tam ir jābūt. Prakses ir nozīmīgas mācību procesa sastāvdaļas, tāpēc lai mēs uzkrātu jaunas iemaņas un gūtu labus rezultātus, tas ir tieši tas, kas vajadzīgs studiju gaitās. Praksē ieguvu vairāk teorētiskās zināšanas nekā praktiskās, jo iepriekš nebiju saskārusies ar darbu nekustamā īpašuma vērtēšanā. Prakses vadītāja bija atsaucīga un saprotoša, paskaidroja visu, kas nebija īsti skaidrs. Tā kā prakses vieta bija jāizvēlas pašiem esmu ļoti apmierināta ar savu izvēli un prakses vietu. Turpmāk visas uzkrātās zināšanas un iemaņas noderēs.
Apgūstot lauksaimniecības zemju kadastrālās vērtības noteikšanu jāņem vērā jau esošie MK noteikumi, kas arī nosaka kādā veidā tas tiek veikts. Prakses laikā nācās pārlasīt virkni dažādus MK noteikumus un dažādus likumus. Tā piemēram;
Lauksaimniecības, vajadzībām izmantojamās zemes kadastrālo vērtību nosaka bez izpētes uz vietas (kamerāli), izmantojot zemes kvalitātes novērtējuma un augsnes kartēšanas materiālus, meža inventarizācijas materiālus un zemes platību sadalījumu pa zemes lietošanas veidiem (lauksaimniecībā izmantojamā zeme, meži, krūmāji, purvi, zeme zem ūdeņiem, zeme zem ēkām un pagalmiem, zeme zem ceļiem un pārējā zeme).…